Sprzęt i akcesoria dla narciarzy

Wśród wielu dostępnych w naszym sklepie internetowym pozycji znajdą Państwo akcesoria sportowe pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów. Narty Rossignol są chętnie kupowane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Zapewniają stabilność oraz odpowiedni poślizg. Są niezastąpione na stoku. Wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, dlatego dobrze znoszą nawet bardzo intensywną eksploatację. Ciekawe wzornictwo zwraca uwagę, tak samo jak korzystna cena. Polecamy również specjalne obuwie.

Narty rossignol

Najlepsze rowery

W sklepie E-Sportowiec znajdują się najwyższej jakości rowery Kellys. Są to produkty, które spełnią wymagania nie tylko profesjonalistów, ale również amatorów jazdy po górach, szosie, czy ścieżkach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty będą służyły Państwu przez wiele lat. Ta marka to niezwykły prestiż i elegancja. Wykorzystanie najnowszych technologii pozwala Państwu osiągnąć doskonałe efekty przy niewielkim obciążeniu nóg. Specjalnie wyprofilowane ramy rowerów pozwalają w pełni cieszyć się jazdą. Zapraszamy do zakupów.

Rowery Kellys

Doskonalenie umiejętności w wodzie

Zlokalizowana w Bielsku-Białej szkoła proponuje zajęcia doskonalenia umiejętności w wodzie dla osób w każdym wieku. Na miejscu odbywa się nauka pływania dla dorosłych i dla dzieci, a także przygotowanie do egzaminów dla osób chcących dostać się na AWF. Nasi instruktorzy szkolą również do egzaminu na kartę pływacką.

Nauka pływania dla dorosłych Bielsko