Doskonalenie umiejętności w wodzie

Zlokalizowana w Bielsku-Białej szkoła proponuje zajęcia doskonalenia umiejętności w wodzie dla osób w każdym wieku. Na miejscu odbywa się nauka pływania dla dorosłych i dla dzieci, a także przygotowanie do egzaminów dla osób chcących dostać się na AWF. Nasi instruktorzy szkolą również do egzaminu na kartę pływacką.

Nauka pływania dla dorosłych Bielsko

Dla zwiększenia efektywności treningów sportowych

By treningi przynosiły efekty szybciej i były mniej męczące dla organizmu, warto zastosować specjalistyczne spodnie i skarpety. Oferowana przez nas odzież kompresyjna uciska mięśnie, co wpływa pozytywnie na ich ukrwienie i dotlenienie. Dzięki temu regenerują się one szybciej. Ubrania wyposażyliśmy we wkładkę antybakteryjną, która świetnie niweluje nieprzyjemne zapachy - nawet jeśli ćwiczysz długo!

Odzież kompresyjna

Producent siłowni ogrodowych

Ćwiczenia na powietrzu to najprzyjemniejsza forma łącząca aktywność fizyczną z wypoczynkiem. Siłownie zewnętrzne pozwalają na wykonywanie zróżnicowanych ćwiczeń zawierających elementy crossfitu i wielu innych dziedzin. Jeśli jednak nie lubisz ćwiczyć w otoczeniu innych ludzi, to nasza warszawska firma stworzy outdoor fitness w Twoim ogrodzie.

Siłownie zewnętrzne Warszawa

FHU Jutrzenka

Jednym z zadań wykonywanych przez firmę FHU Jutrzenka jest konserwacja boisk sportowych. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego też w naszej pracy używamy tylko i wyłącznie nowoczesnych i niezawodnych narzędzi oraz preparatów. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam będą Państwo mogli zadbać o odpowiednią ochronę i pielęgnację każdej nawierzchni w danym kompleksie sportowym. Konserwacja boisk to usługa świadczona przez nas w sposób niezwykle fachowy i sprawny. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Konserwacja boisk

Rowery treningowe Kettler

Czy poszukują Państwo wysokiej jakości sprzętu, który ułatwi pracę nad kondycją oraz sylwetką? Jeśli tak, to proponujemy zapoznanie się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym można znaleźć wyjątkowe rowery treningowe Kettler, pochodzące od renomowanego oraz cenionego producenta. Zostały skonstruowane z myślą o uzyskaniu jak najlepszych osiągnięć w możliwie krótkim czasie. Są stabilne i trwałe, a także łatwe w obsłudze. Można jednym ruchem ręki zmienić parametry oraz obciążenie, a następnie wrócić do poprzednich ustawień.

Rowery treningowe Warszawa