Sprzęt i akcesoria dla narciarzy

Wśród wielu dostępnych w naszym sklepie internetowym pozycji znajdą Państwo akcesoria sportowe pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów. Narty Rossignol są chętnie kupowane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Zapewniają stabilność oraz odpowiedni poślizg. Są niezastąpione na stoku. Wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, dlatego dobrze znoszą nawet bardzo intensywną eksploatację. Ciekawe wzornictwo zwraca uwagę, tak samo jak korzystna cena. Polecamy również specjalne obuwie.

Narty rossignol

Doskonalenie umiejętności w wodzie

Zlokalizowana w Bielsku-Białej szkoła proponuje zajęcia doskonalenia umiejętności w wodzie dla osób w każdym wieku. Na miejscu odbywa się nauka pływania dla dorosłych i dla dzieci, a także przygotowanie do egzaminów dla osób chcących dostać się na AWF. Nasi instruktorzy szkolą również do egzaminu na kartę pływacką.

Nauka pływania dla dorosłych Bielsko

Dla zwiększenia efektywności treningów sportowych

By treningi przynosiły efekty szybciej i były mniej męczące dla organizmu, warto zastosować specjalistyczne spodnie i skarpety. Oferowana przez nas odzież kompresyjna uciska mięśnie, co wpływa pozytywnie na ich ukrwienie i dotlenienie. Dzięki temu regenerują się one szybciej. Ubrania wyposażyliśmy we wkładkę antybakteryjną, która świetnie niweluje nieprzyjemne zapachy - nawet jeśli ćwiczysz długo!

Odzież kompresyjna