Namioty przemysłowe

Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, które nie chcą inwestować w budowę nowej hali przemysłowej - wypożyczamy namiot handlowy, dostępny w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość proponowanych usług, dlatego proponowane przez nas konstrukcje są solidne, stabilne i wydajne nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Więcej możesz dowiedzieć się o naszej firmie, odwiedzając oficjalną witrynę internetową.

Namiot handlowy

Hobbiton24 - gry dla całej rodziny

Specjalnością sklepu internetowego Hobbiton24 jest sprzedaż wszelkiego rodzaju gier i zabawek dla osób w każdym wieku. W naszej ofercie znajdziecie między innymi gry dla dzieci, edukacyjne oraz strategiczne, karciane i planszowe, dostępne w ogromnej gamie rodzajów. Powalają one rozwijać myślenie logiczne i strategiczne, spostrzegawczość, kreatywność, samodzielność lub umiejętność działania w grupie, stymulują myślenie abstrakcyjne lub wyobraźnię przestrzenną. Doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jaki w szkole czy w przedszkolu.

Gry dla dzieci edukacyjne

Wypożyczanie obiektów rekreacyjnych - Cool’e

Skorzystaj z naszej pomocy i baw się doskonale dzięki naszym rozwiązaniom. Jako firma Cool’e organizujemy imprezy integracyjne z wykorzystaniem uwielbianych przez dzieci oraz dorosłych artykułów, takich jak zjeżdżalnie, dmuchańce, eurobungy, trampoliny, zamki do skakania, kule wodne, walce zorgingowe, suche baseny czy maskotki. Wspieramy również klientów w wyborze punktów cateringowych oraz obsłudze wydarzeń masowych. Działamy na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska. Nasze produkty są wytrzymałe, stabilne i zupełnie bezpieczne.

imprezy plenerowe dolny śląsk