hale plenerowe

Firma to wypożyczalnia namiotów w Warszawie, która istnieje na polskim rynku od wielu lat. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy doświadczenie oraz doskonaliliśmy nasze hale plenerowe i inne produkty, dzięki czemu cechują się one wysoką jakością, lekkością oraz wytrzymałą konstrukcją. Wszystkie te parametry są gwarancja zadowolenia dla naszych klientów.

wypożyczalnia namiotów

Przygotowanie uroczystości ślubnej

Atrakcyjna oprawa ślubna to jeden z obowiązkowych elementów organizacyjnych. Nieoceniony jest w takiej sytuacji wynajem mebli weselnych oraz rozmaitych dekoracji, które będą umożliwiały podkreślenie wyjątkowego nastroju tego wydarzenia. Para młoda może wybierać spośród rozmaitych propozycji - dostępne są namioty, podświetlane napisy oraz oryginalne instalacje elektryczne.

wynajem mebli weselnych

Poznaj tajemnicę Clue Town

W naszej lokalizacji w centrum Katowic dostępny jest fabularny pokój Sekret Burmistrza. Do rozwiązania tej zagadki zapraszamy grupy złożone z dwóch do czterech osób. Na wydostanie się z pomieszczenia macie godzinę zegarową - obecny rekord to 29 minut. Scenariusz może zostać przeprowadzony w języku polskim i angielskim.

pokój Sekret Burmistrza