hale plenerowe

Firma to wypożyczalnia namiotów w Warszawie, która istnieje na polskim rynku od wielu lat. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy doświadczenie oraz doskonaliliśmy nasze hale plenerowe i inne produkty, dzięki czemu cechują się one wysoką jakością, lekkością oraz wytrzymałą konstrukcją. Wszystkie te parametry są gwarancja zadowolenia dla naszych klientów.

wypożyczalnia namiotów

PowerPlaySklep

Znajdujące się w naszej ofercie gry na konsole to wyjątkowa okazja na zdobycie swojego wymarzonego tytułu w korzystnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźli Państwo u nas doskonałej jakości produkty, które zapewnią Państwu doskonałą rozrywkę. Gry na konsole to dziś poważna inwestycja, dlatego też warto zastanowić się jakie tytuły nas interesują i wtedy zabrać się za ich szukanie. Ważne jest, aby potrafić doskonale wyselekcjonować produkt, który sprawi nam jak najwięcej radości. Zapraszamy.

Sklep z grami na konsole

Organizacja wesela

W naszej sali można zorganizować różnorodne przyjęcia okolicznościowe. Obiekt zlokalizowany jest w Małopolsce i bardzo dobrze sprawdzi się jako miejsce, w którym można wyprawić wesele. Oferujemy przestronną i nowocześnie urządzoną salę z tarasem, bogate i pyszne menu, słodki lub wiejski stół oraz wiele innych.

Wesele małopolska

Obsługa wydarzeń

Proponujemy kompleksową obsługę różnego rodzaju wydarzeń. Organizacja imprez przez naszą agencję eventową może odbyć się się w Gdańsku, Warszawie lub w formie wirtualnej. Świadczymy usługi w ramach bankietów, szkoleń, promocji marki i innych form wymagających doboru obiektu, oprawy technicznej i nie tylko.

Organizacja imprez Gdańsk

Ozdoby na przyjęcia

W naszym sklepie znajdziesz oryginalne ozdoby, które sprawią, że świętowanie ważnych momentów w życiu zyska najpiękniejszą oprawę. Niewątpliwie jednym z takich momentów jest zbliżający się dzień zaślubin. U nas kupisz najwspanialsze dekoracje na wieczór panieński, dzięki którym radośnie spędzony czas będzie niezapomniany. W ofercie mamy kolorowe balony, girlandy oraz szarfę dla najważniejszej osoby na imprezie. Zachęcamy również do zakupu praktycznych dodatków, takich jak: plastikowe kubki, słomki i talerzyki.

Dekoracje na wieczór panieński