Firma na północy

Większość firm konsultingowych, które swoją działalność toczą w Polsce zapomina o tym, jak znakomita część naszego społeczeństwa koncentruje swoje życie poza granicami naszego kraju. Jednakże, aby było to jakkolwiek możliwe, wcześniej ludzie ci zmuszeni są dokonać licznych formalności o których nie mają pojęcia. Właśnie dlatego, warto zapoznać się z doradczą ofertą BDT Viken, która pomoże Państwu nie tylko przeprowadzić się, ale i założyć firmę w Norwegii i innych państwach skandynawskich. Zachęcamy do pytań.

Firma w Norwegii

Sporządzanie aktów notarialnych

W celu uzyskania różnego rodzaju poświadczeń, odpisów, wyciągów z dokumentów oraz innego potwierdzenia administracyjnego, pomocna okaże się kancelaria notarialna. Alicja Brandys świadczy usługi w zakresie spisywania aktów dotyczących umów sprzedaży lokali oraz gruntów, sporządzania dokumentacji niezbędnej do wpisu w Rejestrze Aktów Poświadczenia Dziedziczenia, protokołowania zgromadzeń spółek handlowych oraz wielu innych czynności. Odwiedź stronę internetową i sprawdź możliwe drogi kontaktu oraz godziny otwarcia biura.

czynności notarialne Kraków

Usługi na rzecz właścicieli nieruchomości - Bąkowski Kancelaria Radcowska

Jedną z podstawowych usług, które zapewnia Bąkowski Kancelaria Radcowska, jest obsługa prawna nieruchomości. Mogą z niej skorzystać zarówno podmioty będące właścicielami działek bądź budynków, jak i klienci indywidualni. Realizujemy także usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych. usługi zawsze dobieramy indywidualnie.

Obsługa prawna nieruchomości

Eliza Kuna - usługi adwokackie

Zachęcamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty kancelarii adwokackiej, którą prowadzi Eliza Kuna. Jest to adwokat, którego specjalnością jest prawo rodzinne. Prowadzi swoje usługi w Warszawie i jest osoba, której bezwzględnie można zaufać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Adwokat prawo rodzinne Warszawa

Dziedziczenie majątku

Sprawami regulującymi kwestie dziedziczenia po śmierci osoby zstępnej zajmuje się prawno spadkowe. Radca zajmujący się tą dziedziną na terenie Poznania świadczy pomoc w zakresie uzyskania majątku po osobie zmarłej, a w przypadku pominięcia w testamencie przez testatora doradza w kwestii uzyskania zachowku.

Prawo spadkowe Poznań

Ubezpieczenia AC i OC

Naszą kancelarię znajdziecie Państwo w Wieliczce, przy ulicy Modrzewiowej. Radca prawny świadczy usługi z zakresu odszkodowań, ubezpieczenia majątkowego OC i AC. Ponadto zajmuje się również regulacjami przepisów rodzinnych i gospodarczych. W razie jakichkolwiek problemów z obowiązującym porządkiem legislacyjnym, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez adres e-mail.

Radca prawny

Kancelaria adwokacka

Szukasz pomocy prawnej w sprawach związanych z prawem cywilnym, rodzinnym albo spadkowym? A może nie chcą ci wypłacić należnego ci odszkodowania? W takim wypadku skontaktuj się z adwokatami działającymi z katowickiej kancelarii ASiW, którzy świadczą kompleksowe usługi z różnych dziedzin polskiego prawa.

Radca prawny Lędziny