Firma na północy

Większość firm konsultingowych, które swoją działalność toczą w Polsce zapomina o tym, jak znakomita część naszego społeczeństwa koncentruje swoje życie poza granicami naszego kraju. Jednakże, aby było to jakkolwiek możliwe, wcześniej ludzie ci zmuszeni są dokonać licznych formalności o których nie mają pojęcia. Właśnie dlatego, warto zapoznać się z doradczą ofertą BDT Viken, która pomoże Państwu nie tylko przeprowadzić się, ale i założyć firmę w Norwegii i innych państwach skandynawskich. Zachęcamy do pytań.

Firma w Norwegii

Sporządzanie aktów notarialnych

W celu uzyskania różnego rodzaju poświadczeń, odpisów, wyciągów z dokumentów oraz innego potwierdzenia administracyjnego, pomocna okaże się kancelaria notarialna. Alicja Brandys świadczy usługi w zakresie spisywania aktów dotyczących umów sprzedaży lokali oraz gruntów, sporządzania dokumentacji niezbędnej do wpisu w Rejestrze Aktów Poświadczenia Dziedziczenia, protokołowania zgromadzeń spółek handlowych oraz wielu innych czynności. Odwiedź stronę internetową i sprawdź możliwe drogi kontaktu oraz godziny otwarcia biura.

czynności notarialne Kraków

Eliza Kuna - usługi adwokackie

Zachęcamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty kancelarii adwokackiej, którą prowadzi Eliza Kuna. Jest to adwokat, którego specjalnością jest prawo rodzinne. Prowadzi swoje usługi w Warszawie i jest osoba, której bezwzględnie można zaufać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Adwokat prawo rodzinne Warszawa

porady prawne online

Odwiedzanie kancelarii po to tylko, aby uzyskać poradę, którą można zawrzeć w kilkunastu lub kilkudziesięciu zdaniach sprawia, że wiele osób już choćby ze względu na niekomfortowość takiej sytuacji zniechęca się do samych porad rozumianych jako całość skoro zaś rozwody, czy też zagadnienia związane z postanowieniami wynikającymi z charakteru polskiego prawa spadkowego wymagają konsultacji z osobą zawodowo zajmująca się podobnymi zagadnieniami prawnik online czy tanie porady prawne online wydają się propozycją satysfakcjonującą obie strony stosunku.

porady prawne online

Opłaty za czynności

Stawki za czynności wykonywane przez tę grupę prawników są z góry określone. Określa się je hasłem "taksa notarialna". Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości reguluje jej maksymalną wysokość za przygotowanie i wykonywanie czynności. Wysokość zwykle jest uzależniona od wartości przedmiotu dokonywanej czynności.

Taksa notarialna rozporządzenie

Kancelaria adwokacka Płock

Prowadząc wiele spraw mamy świadomość tego, jak indywidualnej opieki oraz zaangażowania one wymagają. Kancelaria Adwokacka z biurem w Płocku pozostaje do Państwa dyspozycji zarówno w postępowaniach karnych, jak i sprawach cywilnych, administracyjnych lub gospodarczych. Prawnicy udzielą porady lub też podejmą się ich całkowitego prowadzenia.

Kancelaria adwokacka Płock

Katowice klienci indywidualni

Do specjalizacji naszych adwokatów należy między innymi prawo cywilne, karne, administracyjne, a także intelektualne. Ponadto prawnicy zajmują się sprawami dotyczącymi spadków bądź zobowiązań. W zakres ich usług wchodzi zarówno kompleksowe doradztwo, jak i reprezentowanie przed sądem Katowice. Świadczymy profesjonalne usługi!

Reprezentowanie przed sądem Katowice

Gospodarka odpadami niebezpiecznymi

Oferujemy kompleksową ofertę dla firm, osób fizycznych, jak również instytucji w zakresie gospodarki niebezpiecznymi resztkami. Zakład utylizacji odpadów przemysłowych dostarcza do klienta własne kontenery, posiada własny transport, jak również zajmuje się ich przetwarzaniem w paliwa o charakterze alternatywnym.

Zakład utylizacji odpadów przemysłowych