Firma na północy

Większość firm konsultingowych, które swoją działalność toczą w Polsce zapomina o tym, jak znakomita część naszego społeczeństwa koncentruje swoje życie poza granicami naszego kraju. Jednakże, aby było to jakkolwiek możliwe, wcześniej ludzie ci zmuszeni są dokonać licznych formalności o których nie mają pojęcia. Właśnie dlatego, warto zapoznać się z doradczą ofertą BDT Viken, która pomoże Państwu nie tylko przeprowadzić się, ale i założyć firmę w Norwegii i innych państwach skandynawskich. Zachęcamy do pytań.

Firma w Norwegii

Sporządzanie aktów notarialnych

W celu uzyskania różnego rodzaju poświadczeń, odpisów, wyciągów z dokumentów oraz innego potwierdzenia administracyjnego, pomocna okaże się kancelaria notarialna. Alicja Brandys świadczy usługi w zakresie spisywania aktów dotyczących umów sprzedaży lokali oraz gruntów, sporządzania dokumentacji niezbędnej do wpisu w Rejestrze Aktów Poświadczenia Dziedziczenia, protokołowania zgromadzeń spółek handlowych oraz wielu innych czynności. Odwiedź stronę internetową i sprawdź możliwe drogi kontaktu oraz godziny otwarcia biura.

czynności notarialne Kraków

Usługi na rzecz właścicieli nieruchomości - Bąkowski Kancelaria Radcowska

Jedną z podstawowych usług, które zapewnia Bąkowski Kancelaria Radcowska, jest obsługa prawna nieruchomości. Mogą z niej skorzystać zarówno podmioty będące właścicielami działek bądź budynków, jak i klienci indywidualni. Realizujemy także usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych. usługi zawsze dobieramy indywidualnie.

Obsługa prawna nieruchomości

Eliza Kuna - usługi adwokackie

Zachęcamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty kancelarii adwokackiej, którą prowadzi Eliza Kuna. Jest to adwokat, którego specjalnością jest prawo rodzinne. Prowadzi swoje usługi w Warszawie i jest osoba, której bezwzględnie można zaufać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Adwokat prawo rodzinne Warszawa

Kancelaria prawna

Skuteczność i rzetelne podejście do każdej sprawy to wartości, które wyznają radca prawny Małgorzata Kosela i adwokat Krzysztof Rębowski. Kancelaria prawna z Łodzi zaprasza na konsultacje zarówno klientów indywidualnych, jak również korporacyjnych. Gwarantujemy doprowadzenie do końca każdej sprawy. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Radca prawny Łódź

Pomoc prawna dla niewypłacalnych przedsiębiorstw

Długotrwała niekorzystna sytuacja finansowa zmusza czasem przedsiębiorstwa do ogłoszenia bankructwa. Wsparcie naszej kancelarii pomaga w przebrnięciu przez wszystkie procedury, które niesie ze sobą upadłość firmy, ustaleniu harmonogramu spłat wszystkich zobowiązań oraz rozdysponowaniu majątku pomiędzy wierzycieli.

Upadłość firmy