Byłeś osobą poszkodowaną w wypadku samochodowym? Odszkodowania komunikacyjne przysługują osobom, które na skutek zaistniałego zdarzenia doznały szkody, na przykład w postaci uszczerbku na zdrowiu. Prowadzona przez zespół prawników kancelaria Paktus świadczy pomoc związaną z dochodzeniem roszczeń od zakładów ubezpieczeń oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za dany incydent. Dokładny zakres naszych usług oraz informacje teleadresowe potrzebne do nawiązania kontaktu, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

odszkodowania komunikacyjne

Translacja synchroniczna

Aby zapewnić Państwu wysokiej jakości zaplecze dźwiękowego podczas spotkań o charakterze międzynarodowym, proponujemy polegające na synchronicznym przekładzie tekstu mówionego tłumaczenia symultaniczne, które gwarantują płynna i komfortową komunikację. Zapraszamy do naszych biur w Warszawie i Tarczynie lub zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Tłumaczenia symultaniczne Warszawa

Usługi rachunkowe dla małych i dużych firm

Głównym profilem naszej działalności jest księgowość. Obsługa ta dotyczy zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. W ramach naszych zadań zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem deklaracji podatkowych, a także ewidencją ksiąg handlowych. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za wyliczanie urlopów i odpraw.

Księgowość

Sejfy hotelowe, kasjerskie czy gabinetowe kojarzone są z maksymalnym bezpieczeństwem i takie właśnie zapewniają nasze produkty w sklepie. Jesteśmy doświadczoną firmą, której oferta obejmuje szereg produktów. W naszej ofercie znaleźć można wspomniane sejfy hotelowe, ale też szafy na broń, skrzynki na listy czy apteczki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

skrzynki na listy

Zmień swojego ubezpieczyciela

Jeśli chcesz zmienić ubezpieczyciela, niezbędne jest wypowiedzenie umowy OC. Na naszej stronie internetowej znajdziesz poradnik objaśniający ten proces Rezygnacja z polisy uchroni Cię przed automatycznym przedłużeniem kontraktu na następny rok. W wyborze nowego i optymalnego pomoże Ci nasz internetowy kalkulator.

Wypowiedzenie umowy OC

Księgowość

Szybkie i rzetelne usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych - to właśnie ono stanowi przedmiot naszej oferty. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać najwyższy poziom usług, zdecyduj się na skorzystanie z naszej propozycji. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów. Zgłoś się do nas i przekonaj, że nasza oferta na kadry i płace przyniesie wiele korzyści także Twojej firmie.

Kadry i płace

Towarzystwo ubezpieczeniowe

Nasi pracownicy wśród 21 towarzystw ubezpieczeniowych postarają znaleźć się najkorzystniejszą ofertę dla Państwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tanie OC jest marzeniem każdego kierowcy, gdyż wysokość opłat może przytłoczyć. Dlatego staramy się przedstawić tylko najlepsze opcje, z których Państwo wybiorą tę jedyną.

tanie oc

Ochrona życia i zdrowia dziecka

We wczesnych latach życia dziecka, szczególnie podczas aktywności fizycznej, często dochodzi do różnych wypadków. Warto więc zapewnić mu ubezpieczenie w przedszkolu. W razie nieszczęśliwego wypadku podstawowa oferta firmy zapewnia świadczenie pieniężne, świadczenie za pobyt w szpitalu czy domową wizytę lekarza.

Ubezpieczenie w przedszkolu