Byłeś osobą poszkodowaną w wypadku samochodowym? Odszkodowania komunikacyjne przysługują osobom, które na skutek zaistniałego zdarzenia doznały szkody, na przykład w postaci uszczerbku na zdrowiu. Prowadzona przez zespół prawników kancelaria Paktus świadczy pomoc związaną z dochodzeniem roszczeń od zakładów ubezpieczeń oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za dany incydent. Dokładny zakres naszych usług oraz informacje teleadresowe potrzebne do nawiązania kontaktu, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

odszkodowania komunikacyjne

Translacja synchroniczna

Aby zapewnić Państwu wysokiej jakości zaplecze dźwiękowego podczas spotkań o charakterze międzynarodowym, proponujemy polegające na synchronicznym przekładzie tekstu mówionego tłumaczenia symultaniczne, które gwarantują płynna i komfortową komunikację. Zapraszamy do naszych biur w Warszawie i Tarczynie lub zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Tłumaczenia symultaniczne Warszawa

LeanLogis NEW - pakowanie produktów i etykietowanie

Jedną z podstawowych usług, które proponujemy, jest co-packing. Zespół specjalistów z LeanLogistic NEW proponuje Państwu pełną współpracę w zakresie konfekcjonowania towarów oraz ich etykietowania. Zajmiemy się także profesjonalnym przygotowaniem do wysyłki. Dysponując nowoczesnym sprzętem (np. zgrzewarkami folii), jesteśmy w stanie realizować powierzone nam zadania w sposób terminowy, z zachowaniem najwyższej dbałości o ich szatę jakość. Pragniemy zaznaczyć, że na różnych etapach realizacji usługi przeprowadzana jest wewnętrzna kontrola jakości.

Copacking

Terminale do płatności kartami

Aby nadążyć za postępem technologicznym cały czas ulepszamy nasze narzędzia do autoryzacji płatności. Wśród oferowanych rozwiązań znajduje się m.in. terminal kart płatniczych, dostępny w wersji stacjonarnej (internetowy, telefoniczny, z funkcją GPRS) oraz mobilnej (z GPRS lub z Wi-Fi). Urządzenia te pozwolą Waszym klientom na bezpieczne, szybkie i bezgotówkowe transakcje. Każdy sprzęt można wyposażyć w dodatkowe funkcje. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych terminali w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Terminal kart płatniczych

Usługi rachunkowe dla małych i dużych firm

Głównym profilem naszej działalności jest księgowość. Obsługa ta dotyczy zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. W ramach naszych zadań zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem deklaracji podatkowych, a także ewidencją ksiąg handlowych. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za wyliczanie urlopów i odpraw.

Księgowość

Sejfy hotelowe, kasjerskie czy gabinetowe kojarzone są z maksymalnym bezpieczeństwem i takie właśnie zapewniają nasze produkty w sklepie. Jesteśmy doświadczoną firmą, której oferta obejmuje szereg produktów. W naszej ofercie znaleźć można wspomniane sejfy hotelowe, ale też szafy na broń, skrzynki na listy czy apteczki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

skrzynki na listy

Zmień swojego ubezpieczyciela

Jeśli chcesz zmienić ubezpieczyciela, niezbędne jest wypowiedzenie umowy OC. Na naszej stronie internetowej znajdziesz poradnik objaśniający ten proces Rezygnacja z polisy uchroni Cię przed automatycznym przedłużeniem kontraktu na następny rok. W wyborze nowego i optymalnego pomoże Ci nasz internetowy kalkulator.

Wypowiedzenie umowy OC