Nasze archiwum powstało po to by bezpiecznie przechowywać dokumenty i akta. Specjalnie przygotowane do tego celu pomieszczenia zapewniają bezpieczeństwo gdy jest prowadzona archiwizacja dokumentacji kadrowej, księgowej czy ważnych akt. W ramach swoich usług oferujemy również zainteresowanym osobom profesjonalne niszczenie akt czy dokumentów.

Archiwizacja dokumentacji

Księgowość w Lublinie

Nasze usługi świadczymy zarówno dla małych, jak również dużych przedsiębiorstw. W zakresie podejmowanych przez Max Benefit Sp. z o.o. czynności znajduje się ewidencjonowanie przychodów i rozchodów, obliczanie podatków i składek, sporządzanie deklaracji PIT oraz inne działania. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

doradztwo podatkowe lublin

Prowadzimy kompleksowe świadczenia dla firm

Zajmujemy się obsługą Klienta Biznesowego na najwyższym poziomie. Prowadzimy audyt ochrony danych osobowych oraz reprezentujemy Twoje przedsiębiorstwo w kontaktach z Inspektoratem. Firmę DO IT tworzy sztab profesjonalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa oraz przeszkolą zatrudniony u Ciebie personel.

audyt ochrony danych osobowych

Solal - biuroserwis

W naszej ofercie outstourcingu, znajdą Państwo również możliwość archiwizacji materiałów firmowych dla przedsiębiorstw z różnych branży. Zajmujemy się przechowywaniem dokumentów papierowych w dużych magazynach. Dokonujemy skatalogowania produktów, oznaczamy je i na zlecenie wprowadzamy do firmowej bazy.

archiwizacja dokumentów

Usługi Indos S.A.

Z nami zyskasz przede wszystkim pełne bezpieczeństwo kolejnych działań. Faktoring z regresem jest doskonałym i niezbędnym rozwiązaniem dla tych przedsiębiorców, którzy pragną utrzymać pełną płynność finansową. Jednak aby było to rozwiązanie przynoszące oczekiwane rezultaty, musi nad nim czuwać specjalista, który na bieżąco będzie śledzić regulacje finansowe. Takie wsparcie otrzymają Państwo od naszych ekspertów. Pozwoli to zaoszczędzić bezcenny czas i skupić się na codziennych działaniach i współpracy z klientami.

Faktoring z regresem

GRAND NOVA - wynajem wirtualnej siedziby

Nie musisz posiadać fizycznej siedziby, aby móc prowadzić swoją firmę w XXI wieku. Dzięki ofercie przedsiębiorstwa GRAND NOVA Sp. z o.o. możesz obecnie szybko otrzymać adres fizyczny, a nawet numer telefonu i pełną obsługę korespondencji, bez wynajmowania i utrzymywania lokalu. Wirtualne biuro w Warszawie lub innych największych miastach w kraju to świetne rozwiązanie nie tylko dla nowych przedsiębiorstwa, ale również tych, które przeniosły całą swoją działalność do sieci. Sprawdź warunki wynajmu!

Wirtualne biuro Warszawa

Stawiamy na rozwój - to on pozwala nam sięgać po coraz ambitniejsze cele i pokonywać coraz wyżej postawione poprzeczki. By jednak odnaleźć w sobie siłę i potencjał, który pozwoli nam tego dokonać - niezbędne jest odpowiednie przygotowanie. Wspaniałym treningiem będzie coaching kariery organizowany przez naszych trenerów.

coaching kariery

Potrzebujesz profesjonalnej firmy która świadczy usługi księgowe w Gdańsku? Zatem świetnie trafiłeś. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu rachunkowości. Oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe oraz najlepszy cennik na rynku. Sprawdź nas a na pewno nie pożałujesz! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Ceny usług księgowych

Księgowy

Przedsiębiorstwo oferuje szereg usług realizowanych w ramach wsparcia dla firm. W zakresie wykonywanych działań znajduje się prowadzenie podatkowych książek przychodów i rozchodów, a także dostarczanie odpowiednich dokumentów do organów skarbowych. Biuro rachunkowe ponadto zajmuje się prowadzeniem ewidencji czasu pracy pracowników i wieloma innymi działaniami związanymi z kadrami i płacami.

Biuro rachunkowe Opole

Potrzebny Państwu tłumacz przysięgły? Angielski, niemiecki lub inny język obcy nie jest Waszą mocną stroną? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Proponujemy profesjonalną pomoc doświadczonych specjalistów, posiadających odpowiednią wiedzę oraz kompetencje do przeprowadzania przekładów przysięgłych. Zapraszamy!

Tłumacz przysięgły

Poprawa efektywności metody biznesowej

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami informatycznymi dla firm, na przykład z branży technologicznej oraz nieruchomości. Do naszych działań należy między innymi optymalizacja procesów biznesowych. Jej głównym celem jest poprawa efektywności działania firmy poprzez mapowanie, analizę wydajności, opracowanie rekomendacji i inne czynności wdrożeniowe.

optymalizacja procesów biznesowych