Odszkodowania komunikacyjne

Byłeś osobą poszkodowaną w wypadku samochodowym? Odszkodowania komunikacyjne przysługują osobom, które na skutek zaistniałego zdarzenia doznały szkody, na przykład w postaci uszczerbku na zdrowiu. Prowadzona przez zespół prawników kancelaria Paktus świadczy pomoc związaną z dochodzeniem roszczeń od zakładów ubezpieczeń oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za dany incydent. Dokładny zakres naszych usług oraz informacje teleadresowe potrzebne do nawiązania kontaktu, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Odszkodowania komunikacyjne

skrzynki na listy

Sejfy hotelowe, kasjerskie czy gabinetowe kojarzone są z maksymalnym bezpieczeństwem i takie właśnie zapewniają nasze produkty w sklepie. Jesteśmy doświadczoną firmą, której oferta obejmuje szereg produktów. W naszej ofercie znaleźć można wspomniane sejfy hotelowe, ale też szafy na broń, skrzynki na listy czy apteczki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

skrzynki na listy

Audyt w firmie

Działalność firmy musi być odpowiednio dokumentowana. Jest to nie tylko wymóg prawny w wielu przypadkach, ale także okazja do analizy dotychczasowej aktywności i lepszego zarządzania przedsiębiorstwem w przyszłości. Badanie sprawozdań finansowych jest obowiązkowe lub dobrowolne w zależności od rodzaju prowadzonej działalności.

badanie sprawozdań finansowych

Zlecanie księgowości

Prowadzisz firmę, ale nie masz komu powierzyć swojej dokumentacji? Outsourcing księgowości to wygodna usługa dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu zająć się papierkową robotą oraz ciągłym nadążaniem za zmieniającymi się przepisami. Specjaliści zatrudniani przez naszą firmę w Gdańsku kompleksowo zajmą się każdym aspektem Twojej działalności.

Outsourcing księgowości Gdańsk

Specjaliści od księgowości - Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy dla swoich klientów nasze biuro rachunkowe. Warszawa jest miastem, gdzie znajdziecie naszych specjalistów. Cennik naszych usług udostępniony został na stronie internetowej. Zajmujemy się prowadzaniem ksiąg handlowych, rozchodów i przychodów czy sporządzaniem zestawień skarbowych.

biuro rachunkowe Warszawa

Audyt Safety

Głównym obszarem prowadzonej przez nas działalności jest profesjonalnie i rzetelnie wykonywana księgowość dla małych firm i inne różnego typu przedsiębiorstw. Znajdziecie u nas wykonywane przez naszych doświadczonych specjalistów usługi rachunkowe, polegające na prowadzeniu ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów w Zielonej Górze.

Księgowość dla małych firm

Wsparcie dla przedsiębiorców w Toruniu

Jesteśmy partnerem w biznesie dla niejednej firmy. Fundusz poręczeniowy w Toruniu pomaga działającym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy dopiero wkraczają na rynek. Wspieramy biznesmenów w wypełnianiu dokumentów o dotacje czy pożyczki. Dla MŚP przygotowujemy dokumentację kredytową. Tworzymy biznesplany i pomagamy w procesie zakładania działalności.

Fundusz poręczeniowy Toruń

Multiagencja ubezpieczeniowa

Zastanawiasz się, która multiagencja oferuje najlepsze ubezpieczenia? Zgłoś się do nas i poznaj najkorzystniejsze rozwiązania od agencji takich jak: PZU, Compensa TU, Warta, Hestia i wielu innych! Odwiedź nasz salon w Warszawie, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie najatrakcyjniejszą propozycję. Zapraszamy!

ubezpieczenia Warszawa