Nasze archiwum powstało po to by bezpiecznie przechowywać dokumenty i akta. Specjalnie przygotowane do tego celu pomieszczenia zapewniają bezpieczeństwo gdy jest prowadzona archiwizacja dokumentacji kadrowej, księgowej czy ważnych akt. W ramach swoich usług oferujemy również zainteresowanym osobom profesjonalne niszczenie akt czy dokumentów.

Archiwizacja dokumentacji

GRAND NOVA - wynajem wirtualnej siedziby

Nie musisz posiadać fizycznej siedziby, aby móc prowadzić swoją firmę w XXI wieku. Dzięki ofercie przedsiębiorstwa GRAND NOVA Sp. z o.o. możesz obecnie szybko otrzymać adres fizyczny, a nawet numer telefonu i pełną obsługę korespondencji, bez wynajmowania i utrzymywania lokalu. Wirtualne biuro w Warszawie lub innych największych miastach w kraju to świetne rozwiązanie nie tylko dla nowych przedsiębiorstwa, ale również tych, które przeniosły całą swoją działalność do sieci. Sprawdź warunki wynajmu!

Wirtualne biuro Warszawa

Stawiamy na rozwój - to on pozwala nam sięgać po coraz ambitniejsze cele i pokonywać coraz wyżej postawione poprzeczki. By jednak odnaleźć w sobie siłę i potencjał, który pozwoli nam tego dokonać - niezbędne jest odpowiednie przygotowanie. Wspaniałym treningiem będzie coaching kariery organizowany przez naszych trenerów.

coaching kariery

Potrzebujesz profesjonalnej firmy która świadczy usługi księgowe w Gdańsku? Zatem świetnie trafiłeś. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu rachunkowości. Oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe oraz najlepszy cennik na rynku. Sprawdź nas a na pewno nie pożałujesz! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Ceny usług księgowych

Potrzebny Państwu tłumacz przysięgły? Angielski, niemiecki lub inny język obcy nie jest Waszą mocną stroną? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Proponujemy profesjonalną pomoc doświadczonych specjalistów, posiadających odpowiednią wiedzę oraz kompetencje do przeprowadzania przekładów przysięgłych. Zapraszamy!

Tłumacz przysięgły

Poprawa efektywności metody biznesowej

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami informatycznymi dla firm, na przykład z branży technologicznej oraz nieruchomości. Do naszych działań należy między innymi optymalizacja procesów biznesowych. Jej głównym celem jest poprawa efektywności działania firmy poprzez mapowanie, analizę wydajności, opracowanie rekomendacji i inne czynności wdrożeniowe.

optymalizacja procesów biznesowych

Biuro podatkowe z Wrocławia

Zaufaj doświadczeniu ekspertów specjalizujących się w daninach lokalnych, jak i doradztwie międzynarodowym. Nasza kancelaria podatkowa wspiera firmy ze wszystkich gałęzi gospodarki, oferując profesjonalne rozliczenia, wsparcie podczas różnorodnych postępowań, a także liczne szkolenia dla zespołu Twojego przedsiębiorstwa.

Kancelaria podatkowa

Kursy biznesowe dla firm

Szkolenia zamknięte dla firm prowadzone mogą być przez specjalistów z zewnątrz, którzy opracowują jakąś metodę strategii marketingowej dla danej firmy a potem odpowiednio szkolą jej pracowników. Kursy dla firm prowadzone są dla nowych pracowników żeby odpowiednio przekazać im, w jaki sposób funkcjonuje dana firma i jakie reguły tutaj panują. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami kursów na terenie Warszawy i nie tylko.

Szkolenia zamknięte Warszawa

Byłeś osobą poszkodowaną w wypadku samochodowym? Odszkodowania komunikacyjne przysługują osobom, które na skutek zaistniałego zdarzenia doznały szkody, na przykład w postaci uszczerbku na zdrowiu. Prowadzona przez zespół prawników kancelaria Paktus świadczy pomoc związaną z dochodzeniem roszczeń od zakładów ubezpieczeń oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za dany incydent. Dokładny zakres naszych usług oraz informacje teleadresowe potrzebne do nawiązania kontaktu, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

odszkodowania komunikacyjne