Byłeś osobą poszkodowaną w wypadku samochodowym? Odszkodowania komunikacyjne przysługują osobom, które na skutek zaistniałego zdarzenia doznały szkody, na przykład w postaci uszczerbku na zdrowiu. Prowadzona przez zespół prawników kancelaria Paktus świadczy pomoc związaną z dochodzeniem roszczeń od zakładów ubezpieczeń oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za dany incydent. Dokładny zakres naszych usług oraz informacje teleadresowe potrzebne do nawiązania kontaktu, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

odszkodowania komunikacyjne

Sejfy hotelowe, kasjerskie czy gabinetowe kojarzone są z maksymalnym bezpieczeństwem i takie właśnie zapewniają nasze produkty w sklepie. Jesteśmy doświadczoną firmą, której oferta obejmuje szereg produktów. W naszej ofercie znaleźć można wspomniane sejfy hotelowe, ale też szafy na broń, skrzynki na listy czy apteczki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

skrzynki na listy

Zmień swojego ubezpieczyciela

Jeśli chcesz zmienić ubezpieczyciela, niezbędne jest wypowiedzenie umowy OC. Na naszej stronie internetowej znajdziesz poradnik objaśniający ten proces Rezygnacja z polisy uchroni Cię przed automatycznym przedłużeniem kontraktu na następny rok. W wyborze nowego i optymalnego pomoże Ci nasz internetowy kalkulator.

Wypowiedzenie umowy OC

Ubezpieczenia firmowe

Nasza agencja jest miejscem, w którym przygotujemy elastyczną ofertę dla każdego klienta. OC dla firm to podstawa - dzięki odpowiednio dobranemu pakietowi, w przypadku nagłych sytuacji, możliwe będzie uchronienie się przed konsekwencjami. Składki można opłacać jednorazowo lub w kilku ratach, co jest bardzo wygodne.

OC dla firm

Audyt w firmie

Działalność firmy musi być odpowiednio dokumentowana. Jest to nie tylko wymóg prawny w wielu przypadkach, ale także okazja do analizy dotychczasowej aktywności i lepszego zarządzania przedsiębiorstwem w przyszłości. Badanie sprawozdań finansowych jest obowiązkowe lub dobrowolne w zależności od rodzaju prowadzonej działalności.

badanie sprawozdań finansowych

Zlecanie księgowości

Prowadzisz firmę, ale nie masz komu powierzyć swojej dokumentacji? Outsourcing księgowości to wygodna usługa dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu zająć się papierkową robotą oraz ciągłym nadążaniem za zmieniającymi się przepisami. Specjaliści zatrudniani przez naszą firmę w Gdańsku kompleksowo zajmą się każdym aspektem Twojej działalności.

Outsourcing księgowości Gdańsk

Artykuły biurowe

W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór artykułów biurowych. W gabinetach, szkołach, sekretariatach i urzędach z pewnością przyda się artykuł papierniczy, jakim jest skoroszyt. Dzięki różnym wersjom kolorystycznym można utrzymać porządek w papierach, a kilka różnych formatów umożliwia wybranie odpowiedniego wariantu.

Skoroszyt