Muzyka i konkursy weselne

Szukasz doświadczonego wodzireja na wesele, dzięki któremu nie tylko zabawa będzie wspaniała, ale również muzyka dobiegająca z głośników będzie cieszyć uszy gości? W takim razie zachęcam do zapoznania się z moją propozycją - jestem doświadczonym specjalistą, który świadczy usługi profesjonalnie i kompleksowo, a do tego w niskich cenach. Dbam o to, aby repertuar był jak najlepszy i najbardziej znany gościom, a wszelkie zabawy i konkursy przypadły do gustu zarówno młodszym, jak i starszym gościom.

Wodzirej na wesele

Trójwymiarowy spacer

Zaproś gości do obejrzenia Twojej pracowni czy nieruchomości od środka. Skanowanie pomieszczeń 3D jest nowoczesnym sposobem na promocję lokali oraz przybliżenie innym wnętrz nawet najbardziej luksusowych czy historycznych budynków. Naszą ofertę kierujemy również do muzeów, placówek kultury czy galerii.

skanowanie pomieszczeń 3d

W naszym asortymencie znajdą Państwo wciągające, czasem kontrowersyjne książki historyczne, które w niezwykle barwny sposób odmalowują przed czytelnikiem zagadnienia z dawnych dziejów. Proponujemy znane syntezy, jak i mniej popularne monografie. Dbamy o perfekcyjny dobór literatury w naszym asortymencie.

Książki historyczne