Książki historyczne

W naszym asortymencie znajdą Państwo wciągające, czasem kontrowersyjne książki historyczne, które w niezwykle barwny sposób odmalowują przed czytelnikiem zagadnienia z dawnych dziejów. Proponujemy znane syntezy, jak i mniej popularne monografie. Dbamy o perfekcyjny dobór literatury w naszym asortymencie.

Książki historyczne

Fotografia reklamowa cennik

Szanowni Państwo, od lat zajmujemy się fotografią reklamową oraz video - w sposób profesjonalny. Fotografia to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. W naszej bogatej ofercie posiadamy najlepszej jakości usługi - wykonujemy fotografię reklamową, packshoty, fotografię 360 stopni oraz video. Cała oferta dostępna jest na stronie internetowej Fotograph.pl - doskonała cena za najlepszą jakość wykonywanych usług. Nasze psckshoty czy inne formy zaprezentowania towaru pozwolą Państwu osiągnąć sukces. Wejdź i zapoznaj się z przykładowym cennikiem

Fotografia reklamowa cennik

Jesienna sesja dla narzeczonych

Jesteście tak szczęśliwi, że chcecie wykrzyczeć swoją miłość? Może lepszym sposobem byłoby ją uwiecznić na fotografiach? Sesja narzeczeńska na jesień, wykonana przez fotografa z Krakowa, utrwali uczucia, które was łączą, a gdy już będziecie wieloletnim małżeństwem, zawsze będziecie mogli sięgnąć do fotografii i powspominać.

Sesja narzeczeńska jesień

Przedstawienia dla maluchów

Nasze usługi to nie tylko programy animacyjne i konferansjerka. Wystawiamy również spektakle teatralne dla dzieci, które jednocześnie bawią oraz uczą. Nasz zróżnicowany repertuar zainteresuje każdego malucha. Podczas przedstawień prowadzone są zabawy interaktywne, do których zapraszana jest widownia.

Spektakle teatralne dla dzieci

PaniBajka

W naszej ofercie znajdą Państwo ciekawe i inspirujące pozycje czytelnicze dla najmłodszych, ale również tych nieco starszych odbiorców. Bogato wyposażona księgarnia dla dzieci oferuje szereg nowości, ale nie zabraknie u nas również kultowych pozycji, popularnych w latach wcześniejszych. W asortymencie znajduje się literatura polska i zagraniczna. Polecamy dydaktyczne opowiadania, bajki z morałem oraz lektury dla szkół podstawowych, które nie tylko kształcą, ale również i bawią czytelnika. Dodatkowo, udostępniamy też poradniki dla dorosłych.

Lektury szkoła podstawowa

Ksiązka i ebook

Mamy do zaproponowania powieść fantasy osadzoną w kosmicznym uniwersum. Pierwszy tom opery kosmicznej dostępny jest w wersji papierowej, a także jako ebook. Umożliwiamy też dostęp wyłącznie do stustronicowej próbki książki. Aby po nią sięgnąć, wystarczy zapisać się do newslettera i potwierdzić subskrypcję.

Powieść fantasy

Prosto spod gramofonu

A może by tak trochę muzycznego szyku? Tchnąć w swoje życie odrobinę klasycznego brzmienia? Gramofon nosi w sobie ducha retro i nadaje pomieszczeniu wyjątkowego, antycznego klimatu. Kolekcjonerskie płyty winylowe, które będą niezbędne, by przekonać się o tych niecodziennych doznaniach, dostępne są na naszym sklepie internetowym.

płyty winylowe kolekcjonerskie

Nowoczesna farba

Nasze przedsiębiorstwo jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych metod i rozwiązań z zakresu renowacji mebli. W naszej ofercie znajdziesz między innymi farby kredowe, które nadają starym meblom świeżego i gładkiego połysku. Idealnie sprawdzają się one w popularnych w Polsce, rozwiązaniach drewnianych.

Farby kredowe

Elegancka wizytówka

Oprócz tworzeniem i sprzedawaniem naklejek zajmuje się również materiałami związanymi z promocją. Chętnie wykonam wielowymiarowe wizytówki na zamówienie dostosowane do idei oraz identyfikacji wizualnej Państwa firmy. Wszystkie moje wyroby drukarskie tworzę własnoręcznie z materiałów poddanych recyklingowi.

Wizytówki na zamówienie

Rośliny lecznicze

Sposób na trądzik? Różne osoby stosowały przeróżne metody: czy to kąpiele w kozim mleku, czy też okłady, w których wykorzystywano rośliny lecznicze. Można powiedzieć, że dbanie o urodę i upiększanie jest elementem tradycji i ma ważne miejsce w historii i rozwoju kultury ludzkiej. Prawda jest taka, że te wszystkie stosowane tysiące lat temu specyfiki, przypominają nieco, wracające dziś do łask kosmetyki naturalne.

Rośliny lecznicze