W naszym asortymencie znajdą Państwo wciągające, czasem kontrowersyjne książki historyczne, które w niezwykle barwny sposób odmalowują przed czytelnikiem zagadnienia z dawnych dziejów. Proponujemy znane syntezy, jak i mniej popularne monografie. Dbamy o perfekcyjny dobór literatury w naszym asortymencie.

Książki historyczne

Akcesoria plastyczne

Pastele dają wspaniały efekt na tworzonych przez ludzi dziełach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy Państwu produkowane przez nas akcesoria olejne. Idealnie nadają się one do rysunku na różnych rodzajach powierzchni, w dodatku są tanie i najwyższej jakości! Zapraszamy do kontaktu.

Pastele olejne

Kino pod chmurką

Jesli chcesz zapewnić niezapomniane wrażenia na swoim wydarzeniu, to kino plenerowe jest doskonałym wyborem. Oferujemy organizację seansów w niemalże każdym terenie. Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe w postaci projektorów laserowych i lampowych, ekranów dmuchanych, odtwarzaczy i licencji popularnych filmów. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Kino plenerowe

Szanowni Państwo, od lat zajmujemy się fotografią reklamową oraz video - w sposób profesjonalny. Fotografia to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. W naszej bogatej ofercie posiadamy najlepszej jakości usługi - wykonujemy fotografię reklamową, packshoty, fotografię 360 stopni oraz video. Cała oferta dostępna jest na stronie internetowej Fotograph.pl - doskonała cena za najlepszą jakość wykonywanych usług. Nasze psckshoty czy inne formy zaprezentowania towaru pozwolą Państwu osiągnąć sukces. Wejdź i zapoznaj się z przykładowym cennikiem

Fotografia reklamowa cennik

Odpowiedni zbiornik do hodowli ryb spełni oczekiwania nie tylko jego małych mieszkańców, ale również będzie idealnie dopasowany do wystroju mieszkania. Jak jednak znaleźć idealny zbiornik? Najlepiej skorzystać z oferty naszej firmy Konrad Szumilas i zamówić akwarium na zamówienie. Tworzymy zbiorniki o dowolnej wielkości i kształcie, które idealnie dopasują się do metrażu danego pomieszczenia, a także spełnią wszystkie wymagania klienta. Proponujemy zbiorniki niestandardowe, a także zwykłe, narożne i inne.

Akwarium na zamówienie

Jesienna sesja dla narzeczonych

Jesteście tak szczęśliwi, że chcecie wykrzyczeć swoją miłość? Może lepszym sposobem byłoby ją uwiecznić na fotografiach? Sesja narzeczeńska na jesień, wykonana przez fotografa z Krakowa, utrwali uczucia, które was łączą, a gdy już będziecie wieloletnim małżeństwem, zawsze będziecie mogli sięgnąć do fotografii i powspominać.

Sesja narzeczeńska jesień

Sztuka z motywami kulinarnymi

Ci, którzy dookoła siebie poszukują wrażliwości estetycznej, bez wątpienia powinni zapoznać się z naszą ofertą. Proponujemy państwu niezwykle fantazyjne, delikatne i subtelne obrazy do kuchni. Wiele z nich prezentuje motywy kulinarne. Pozwolą podkreślić indywidualny charakter tej przestrzeni i cieszyć się jej niepowtarzalnością. Umożliwią również jej rozświetlenie i przełamanie monotonii. Dzięki temu gotowanie stanie się przyjemniejsze i pełna fantazji. Proponujemy sztukę, która powinna zamieszkać w twoim domu!

Obrazy do kuchni

Sprzęt elektroniczny do biura

Podczas pracy warto pamiętać o pozbywaniu się ważnych informacji w taki sposób, by nie można ich było odczytać ponownie. Zachęcamy zatem do zapoznania się z nasza ofertą sprzętu elektronicznego. Sklep Owobiurowo.pl zajmuje się sprzedażą takich urządzeń, jak niszczarki osobiste, które wykorzystywane są do usuwania dokumentów przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz wygody pracowników. Oferujemy niezawodnie działające narzędzia, dzięki którym zadbasz o prywatność oraz tajemnice zawodowe.

Niszczarki osobiste