Smaczne potrawy tylko u nas

Elegancka restauracja w Krakowie zaprasza osoby, dla których liczy się doskonały smak potraw i niebanalny wystrój lokalu. Jesteśmy gotowi na organizację różnego rodzaju przyjęć (wesela, chrzciny, urodziny i inne uroczystości). Współpracujące z nami osoby rzetelnie wykonują powierzone im zadania, poświęcając im wiele uwagi. Wszystko to razem tworzy niezapomnianą atmosferę, która zachwyci Ciebie i Twoich gości. Wybierz najlepszą restaurację w Krakowie - pyszne dania, efektowne dekoracje i obsługa na najwyższym poziomie czekają tu właśnie na Ciebie.

restauracje w krakowie

Berry Good - producent owoców

Zajmujemy się dostarczaniem na półki sklepowe świeżych owoców, których kiedyś można było spróbować tylko na terenie Ameryki Północnej. Każda plantacja borówki amerykańskiej firmy Berry Good położona jest na glebie kwaśnej, wspomagającej wzrost rośliny. Nasze owoce są świeże, dzięki procesowi schładzania już w ciągu kilku minut po zerwaniu.

Plantacja borówki

Meble a w nich miejsce na rzeczy

W głowie masz pomysł na idealne wyposażenie wnętrz, jednak nie możesz znaleźć takiego rozwiązania, które wpasowałoby się w wizję. Nie martw się, robimy szafy na wymiar w Krakowie i dla całej Małopolski. Naszą specjalnością są szafy wnękowe i przesuwane, które można wstawić do sypialni, salonu, przedpokoju.

Szafy przesuwne Kraków

Hurtownia Kuchnie Świata - świeże produkty dla Twojej restauracji

Do naszych głównych usług należy hurt ryb mrożonych, owoców morza i innych składników do dań śródziemnomorskich. Możesz kupić u nas łososie, matjasy czy okonie w całości lub na kilogramy. Na stronie sklepu internetowego Kuchnie Świata znajdziesz artykuły spożywcze w dobrych cenach, które możemy dostarczyć prosto do Twojej restauracji. Posiadamy specjalistyczne pojazdy transportowe i chłodnicze, więc nie musisz martwic się o świeżość produktów. Polecamy także nasze przepisy, dzięki którym z pewnością urozmaicisz swoje menu.

Ryby hurt