Serwisowanie urządzeń pomiarowych

Witaj w firmie Masa. Zajmujemy się produkcją zaawansowanych technologicznie platform do pomiaru ciężarów pojazdów osobowych i ciężarowych, wagonów kolejowych, na rury, pręty, zbiorniki oraz urządzeń nietypowych. Świadczymy również naprawę wag oraz ich kontrolę, jak też regulację. Dostosowujemy funkcjonowanie urządzeń do wymagań określonych przepisami prawa. Jeżeli musicie Państwo zamówić specjalistyczne urządzenie do wykonywania pomiarów masy danego produktu. Jako serwisant udzielamy profesjonalnej gwarancji.

Naprawa wag

System grzewczy do ciepłej wody użytkowej

Jesteśmy firmą pośredniczącą w sprzedaży produktów firmy Hewalex. Oferowana przez nas pompa ciepła CWU charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji oraz jest łatwa w użytkowaniu. Dodatkowo, poza sezonem grzewczym aparatura nie utrzymuje wysokiej temperatury. U nas dostaniesz urządzenia o mocy grzewczej od 1,8 do 2,5 kW.

Pompa ciepła cwu

wideokonferencja

Dzięki naszym rozwiązaniom każda przygotowana przez Ciebie wideokonferencja będzie przebiegała bez zarzutu. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy zyskasz możliwość otrzymania najlepszych sprzętów na rynku, które wykazują się precyzyjnym działaniem, a przy tym są łatwe w obsłudze. Aby podnieść poziom wideokonferencji przygotowaliśmy także specjalistyczne oprogramowanie oraz szereg przydatnych akcesoriów. To daje nam pewność, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej propozycji, będzie w pełni zadowolony z otrzymanych produktów.

wideokonferencja

Projektowanie pudełek kartonowych

Polecamy nowoczesne oprogramowanie, które pozwala wykonywać projekty opakowań kartonowych. Nasza oferta polecana jest dla producentów wykrojników poligraficznych, drukarni i agencjom reklamowym. Oprogramowanie pozwala na kompleksowe przygotowanie kartonowego pudełka przy pomocy komputera. Proponujemy również szkolenie z obsługi programu, na którym nasi klienci poznają wszystkie jego funkcje.

projekty opakowań

Sprzedaż płynów czyszczenia do ubrań sportowych

Jeśli błoto na spodenkach i kuch na koszulce, to dla Ciebie codzienność, musisz pogodzić się z tym, że Twoje dziecko postanowiło związać swoje życie z aktywnością fizyczną i wyposażyć swoją kuchnię w odpowiednie płyny do prania odzieży sportowej. Dzięki nim pozbędziesz się wszystkich zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów.

Płyny do prania odzieży sportowej

ASSET - centrale

Nasza firma od ponad 2 dekad funkcjonuje na rynku nowych technologii, dzięki czemu posiadamy dużą wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych, jak i też dla biznesu. Firma ASSET specjalizuje się w dystrybucji centrali telefonicznych, telefonów konferencyjnych oraz systemów towarzyszących. Proponujemy zróżnicowany sprzęt cenionych i renomowanych marek.

Telefon konferencyjny

Gdy chcesz laminować

Łatwość w użytkowaniu, precyzja i możliwość regulacji podzespołów - dzięki tym cechom laminowanie z użyciem naszej foliarki jest proste i szybkie. Maszyny, które proponujemy, mogą pracować zarówno z wydrukami offsetowymi, jak i cyfrowymi. Wymiana rolek jest błyskawiczna, tak samo jak zmiana obsługiwanego formatu.

foliarka

Obróbka tworzyw sztucznych

Nasza firma przeprowadza profesjonalną obróbkę takich materiałów, jak tworzywa sztuczne, korzystając z zaawansowanych rozwiązań technicznych. Zgrzewanie ultradźwiękowe pozwala połączyć dwa elementy z bardzo dużą dokładnością, jednocześnie pozostając metodą energooszczędną oraz bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Zgrzewanie ultradźwiękowe

Innowacyjne technologie Promedio

Nasza firma zajmuje się projektowaniem dedykowanego oprogramowania promującego produkty lub usługi. Nasze aplikacje mobilne na Androida są w pełni zindywidualizowane i dostosowane do wymagań Państwa branży. Dodatkowo przygotowane przez nas produkty integrujemy ze stronami internetowymi, co pozwala na kompatybilne użytkowanie programów.

Aplikacje mobilne na Androida

Tablice multimedialne

Szukasz akcesoriów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży? A może chcesz wyposażyć salę na uczelni wyższej? Tablica interaktywna z projektorem spełnia wymagania współczesnych programów nauki i pozwala być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Umożliwia wyświetlanie wielofunkcyjnych prezentacji, tworzenie tabeli i wykresów czy rysowanie.

Tablica interaktywna z projektorem

sprężyny ściskane

W ofercie firmy Sprintex znajdziesz najlepszą ofertę na sprzedaż sprężyn i zawleczek, a także szeroki wybór różnego rodzaju elementów stalowych w bardzo atrakcyjnych cenach. W asortymencie naszego sklepu dostępne są między innymi profesjonalne sprężyny ściskane, rozciągane oraz skrętne i wiele innych. Zapewniamy, że nadają się one do wykorzystania nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

sprężyny ściskane

Eurotech

Tylko najbardziej profesjonalne wciągniki, siłowniki hydrauliczne oraz rusztowania czekają na Ciebie w ofercie firmy Eurotech. Jeśli liczy się dla Ciebie najwyższa jakość oraz profesjonalizm ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie trać czasu i skorzystaj jak najszybciej. Więcej informacji o wciągnikach znaleźć można na stronie www podanej w linku, zapraszamy!

Wciągarki

Koprinet - katalogi z normami cenowymi

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem dokładnych i regularnie uzupełnianych katalogów nakładów rzeczowych, w których przestrzegana jest każda norma rynkowa. Koprinet to producent oprogramowania do opracowywania kosztorysów Rodos 2010 Gold oraz Rodos 2010 Standard. Program można stosować przede wszystkim w budownictwie, dzięki katalogom obejmującym między innymi roboty murowe, naprawę konstrukcji betonowych, technologie ocieplania budynków, krycie dachów, urządzenia oczyszczalni ścieków oraz systemy stropowe.

Normy

Czyszczenie obuwia roboczego

Na terenie zakładu pracy ważna jest nie tylko dezynfekcja rąk, ale także dbanie o czystość ubrania roboczego. W naszej ofercie znajduje się ręcznie obsługiwana myjka butów. Stanowisko zostało wyposażone w specjalną szczotkę, która przeznaczona jest do podeszwy oraz cholewek. Aparaturę należy uruchomić poprzez naciśnięcie nogą pedału.

Myjka butów

Artykuły ogrodnicze

Pewne artykuły umożliwiają efektywniejszą pracę w gospodarstwach, ogrodach i sadach. Np. tkaniny ściółkujące rozkłada się na ziemi przed posadzeniem roślin. W macie należy wyciąć otwory, w których zakopuje się sadzonki kwiatów lub warzyw. Zapobiega to wyrastaniu chwastów i stanowi warstwę odporną na grzyby i pleśnie.

tkaniny ściółkujące

piec gazowy

W ostatnich latach można zaobserwować rosnący popyt na urządzenia, które dostarczają energii w ekologicznej formie. Piec gazowy MCR3 Plus to instalacja, która przekształcając spaliny w parę wodną, zbiera energię z dodatkowego źródła, dzięki czemu jest nie tylko ekologiczny, lecz także wydajny i przyczynia się do oszczędności.

piec gazowy

Akcesoria LED

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów reklamowych i nie tylko. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi wyświetlacze cen LED. Tego typu akcesoria znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim na stacjach benzynowych.

wyświetlacze cen LED

Rury i peszle PVC od Elektroplast

W ofercie firmy Elektroplast znajduje się między innymi wysokiej jakości rura karbowana o parametrach dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Znajduje wszechstronne zastosowanie instalacyjne - pozwala na montaż światłowodów, rur sanitarnych oraz przewodów elektrycznych. Proponujemy wysoką jakość produktów.

Rura karbowana

maszyny i urządzenia gastronomiczne

Prowadzisz biznes i potrzebujesz takich akcesoriów jak maszyny i urządzenia gastronomiczne? Dobrze trafiłeś! Oferujemy sprzedaż maszyn, które sprawdzą się w Twoim biznesie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji odnośnie cen, szczegółów produktu.

maszyny i urządzenia gastronomiczne

Frezowanie wielowypustów i kół zębatych

Jesteśmy firmą, która tworzy wysokiej jakości części do maszyn budowlanych oraz rolniczych. Jednym z naszych działań jest frezowanie wielowypustów jak i kół zębatych, co należy do precyzyjnej obróbki. Dzięki temu nasze produkty są niezawodne i tak cenione przez docelowych odbiorców. Części te później wykorzystywane są przy połączeniach rozłącznych ruchowych.

Frezowanie wielowypustów

maszyny pakujące dla przemysłu spożywczego

Firma MagServices od kilkunastu lat reprezentuje maszyny pakujące dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i wielu innych. Oferujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania gwarantujące szybkość, wydajność i niezawodność pracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi maszyny do pakowania herbaty, kawy, produktów spożywczych sypkich, kosmetyków oraz kremów. Ich funkcjonalność sprawia, że proces pakowania wykonywany jest zgodnie z potrzebami Klienta i przebiega szybko i efektywnie.

maszyny pakujące dla przemysłu spożywczego

Odpady włókiennicze

Nie wszystkie tkaniny mogą być poddane recyklingowi. Utylizacja odpadów tekstylnych jest niezbędna zwłaszcza w takiej sytuacji, gdy wyrzucane materiały są zmieszane, mają różnorodny skład lub zawierają wiele dodatkowych elementów z tworzyw sztucznych. Tego rodzaju przedmioty nie nadają się do wtórnego wykorzystania, jednak można wyprodukować z nich paliwo alternatywne. Aby je uzyskać, tkaniny są rozdrabniane i łączone z innymi surowcami. Opał o odpowiednich proporcjach oraz właściwościach może stanowić źródło zasilania w cementowniach bądź elektrowniach.

Utylizacja odpadów tekstylnych

Kamera termowizyjna

Profesjonalna i skuteczna kamera termowizyjna - cena tego urządzenia jest wyjątkowo atrakcyjna, dzięki czemu na jego wybór zdecydowało się już wielu zadowolonych nabywców. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać sprzęt najwyższej jakości, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Jesteśmy pewni, że nasze urządzenie spełni Twoje oczekiwania pod względem ceny oraz jakości.

Kamera termowizyjna

Oferta filtrów do domu

W naszej ofercie znajdziesz między innymi nowoczesne zmiękczacze wody, które pozwalają na szybkie wyeliminowanie problemu twardości cieczy. Polecamy urządzenia znanych i cenionych marek, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy przystępne ceny i szybką dostawę.

Zmiękczacze wody

Nadzór spawalniczy

Pośród usług oferowanych przez naszą firmę znajduje się także szczegółowo prowadzony nadzór spawalniczy. Polega on na ocenie stosowanych w Twojej firmie technologii, ewaluacji umiejętności pracowników, a także doradztwie w dobrze materiałów ochronnych. Nasi pracownicy są uprawnieni do wystawienia odpowiednich certyfikatów.

Nadzór spawalniczy

Ogród pozbawiony robactwa

Wiemy, że miło spędzony czas na świeżym powietrzu jest ważny, ale może być zakłócony przez robactwo. W naszym sklepie znajdziesz płyn do odstraszania insektów, dzięki, któremu zapomnisz o ukąszeniach i natrętnych komarach latających nad głową. Wybierz nasz sklep, a my pomożemy Ci zapomnieć o uciążliwych owadach.

płyn do odstraszania insektów

Elementy zaciskowe

Wykorzystywane w różnego rodzaju maszynach elementy zaciskowe, to tak zwane tulejki zwykłe. Wykonywane są z aluminium bądź ze stali, a ich zadaniem jest tworzenie kołnierza uciskowego łączącego daną konstrukcję. Przy pomocy ogromnej siły nacisku usztywniają konkretny obiekt nie pozwalając mu na żaden ruch podczas pracy.

Tulejki zwykłe

Ploter frezujący CNC

W asortymencie firmy znajdują się rozwiązania umożliwiające zautomatyzowanie, a przez to również i przyspieszenie prac prowadzonych w zakładach przemysłowych oraz w warsztatach. Należy do nich ploter frezujący CNC, który można wykorzystywać podczas obróbki takich materiałów, jak plexi, drewno oraz tworzywa sztuczne.

Ploter frezujący CNC

Urządzenia wielofunkcyjne

Dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa istotną rolę odgrywają wielofunkcyjne urządzenia do biura. Druk, archiwizacja, skanowanie dokumentów - to wszystko pozwala na odpowiednie zorganizowanie swojej pracy. Jeśli i Ty kochasz planowań każdy krok, to zapraszamy na stronę, gdzie oferujemy markowy sprzęt tego typu.

Skanowanie dokumentów

Tworzywa sztuczne konstrukcyjne

Nasza oferta obejmuje wykonywanie produktów z takich materiałów, jak: tworzywa sztuczne, kompozyty, laminaty. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi tworzywa sztuczne wzmacniane włóknem szklanym. To elementy, które są zarazem lekkie i sztywne, dzięki czemu stwarzają wrażenie delikatności. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Tworzywa sztuczne

Radiator

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi radiatory. Są to urządzenia, których zadaniem jest chłodzenie danego elementu z wykorzystaniem konkretnych substancji. W naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim rozwiązania chłodzone powietrzem, które są w głównej mierze niezawodne i skuteczne.

Radiatory

Ogrodnictwo

Kochasz ogrodnictwo? Uwielbiasz brać udział w procesie sadzenia, pielęgnacji i rozwijania się danej rośliny? Zapraszamy zarówno małych, jak i większych ogrodników - do zapoznania się z naszą fantastyczną ofertą! Proponujemy szeroką gamę akcesoriów oraz narzędzi ogrodowych, które odznaczają się funkcjonalnością oraz solidnością. Wybierz swój wymarzony pojemnik plastikowy z pokrywą, skrzynki narzędziowe lub doniczki już dziś! Proponowane przez naszą firmę rozwiązania, cieszą się zainteresowaniem wśród wielu klientów. Nasze produkty odznaczają się solidnością oraz precyzją wykonania. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Pojemnik plastikowy z pokrywą