Serwisowanie urządzeń pomiarowych

Witaj w firmie Masa. Zajmujemy się produkcją zaawansowanych technologicznie platform do pomiaru ciężarów pojazdów osobowych i ciężarowych, wagonów kolejowych, na rury, pręty, zbiorniki oraz urządzeń nietypowych. Świadczymy również naprawę wag oraz ich kontrolę, jak też regulację. Dostosowujemy funkcjonowanie urządzeń do wymagań określonych przepisami prawa. Jeżeli musicie Państwo zamówić specjalistyczne urządzenie do wykonywania pomiarów masy danego produktu. Jako serwisant udzielamy profesjonalnej gwarancji.

Naprawa wag

Sprzęt dla firm

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w opracowywaniu oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań służących robotyzacji procesów produkcyjnych. Oferujemy między innymi najwyższej jakości taśmociągi, czyli przenośniki pozwalające na wykonywanie zarówno prac lekkich, jak i ciężkich. Nadają się one do transportu różnego typu towarów, między innymi kartonów, worków, bagaży, pojemników, skrzynek i innych. Sprawdzają się w przemyśle spożywczym, chemicznym, maszynowym czy meblarskim. Zapewniamy o ich niezawodnym działaniu.

Taśmociągi przemysłowe

Części motoryzacyjne

Potrzebne są Państwu wytrzymałe i wydajne części samochodowe? Polecamy naszą ofertę, w której znajdziecie produkty wiodących marek na rynku motoryzacyjnym. Proponowane są przez nas między innymi wydajne w ich działaniu alternatory, rozruszniki oraz akumulatory w różnych modelach. Dzięki dużemu wyborowi będziecie Państwo mogli dobrać rozwiązanie, idealnie dostosowane do parametrów Waszych aut. Sprzedaż wybranych akcesoriów do Waszych pojazdów prowadzona jest przez nas w naszym sklepie w Białymstoku.

Części samochodowe Białystok

System grzewczy do ciepłej wody użytkowej

Jesteśmy firmą pośredniczącą w sprzedaży produktów firmy Hewalex. Oferowana przez nas pompa ciepła CWU charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji oraz jest łatwa w użytkowaniu. Dodatkowo, poza sezonem grzewczym aparatura nie utrzymuje wysokiej temperatury. U nas dostaniesz urządzenia o mocy grzewczej od 1,8 do 2,5 kW.

Pompa ciepła cwu

Dzięki naszym rozwiązaniom każda przygotowana przez Ciebie wideokonferencja będzie przebiegała bez zarzutu. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy zyskasz możliwość otrzymania najlepszych sprzętów na rynku, które wykazują się precyzyjnym działaniem, a przy tym są łatwe w obsłudze. Aby podnieść poziom wideokonferencji przygotowaliśmy także specjalistyczne oprogramowanie oraz szereg przydatnych akcesoriów. To daje nam pewność, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej propozycji, będzie w pełni zadowolony z otrzymanych produktów.

wideokonferencja

Projektowanie pudełek kartonowych

Polecamy nowoczesne oprogramowanie, które pozwala wykonywać projekty opakowań kartonowych. Nasza oferta polecana jest dla producentów wykrojników poligraficznych, drukarni i agencjom reklamowym. Oprogramowanie pozwala na kompleksowe przygotowanie kartonowego pudełka przy pomocy komputera. Proponujemy również szkolenie z obsługi programu, na którym nasi klienci poznają wszystkie jego funkcje.

projekty opakowań

Sprzedaż płynów czyszczenia do ubrań sportowych

Jeśli błoto na spodenkach i kuch na koszulce, to dla Ciebie codzienność, musisz pogodzić się z tym, że Twoje dziecko postanowiło związać swoje życie z aktywnością fizyczną i wyposażyć swoją kuchnię w odpowiednie płyny do prania odzieży sportowej. Dzięki nim pozbędziesz się wszystkich zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów.

Płyny do prania odzieży sportowej

ASSET - centrale

Nasza firma od ponad 2 dekad funkcjonuje na rynku nowych technologii, dzięki czemu posiadamy dużą wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych, jak i też dla biznesu. Firma ASSET specjalizuje się w dystrybucji centrali telefonicznych, telefonów konferencyjnych oraz systemów towarzyszących. Proponujemy zróżnicowany sprzęt cenionych i renomowanych marek.

Telefon konferencyjny

Gdy chcesz laminować

Łatwość w użytkowaniu, precyzja i możliwość regulacji podzespołów - dzięki tym cechom laminowanie z użyciem naszej foliarki jest proste i szybkie. Maszyny, które proponujemy, mogą pracować zarówno z wydrukami offsetowymi, jak i cyfrowymi. Wymiana rolek jest błyskawiczna, tak samo jak zmiana obsługiwanego formatu.

foliarka

Często w procesach produkcyjnych nie wszystko idzie po naszej myśli i zdarzają się bardzo niekorzystne sytuacje, w których mamy do czynienia z pojawieniem się z wyrobach ciał obcych. Aby uniknąć problemu i nie zaopatrzyć Klientów w wadliwy towar, proponujemy Państwu nowoczesne detektory metali, które są w stanie zaalarmować użytkowników nawet w sytuacji, gdy element będzie miał bardzo niewielkie rozmiary. Proponujemy rozwiązania o różnych parametrach i rozmaitym zastosowaniu, które dopasujecie do własnych potrzeb.

Detektory metali

Obróbka tworzyw sztucznych

Nasza firma przeprowadza profesjonalną obróbkę takich materiałów, jak tworzywa sztuczne, korzystając z zaawansowanych rozwiązań technicznych. Zgrzewanie ultradźwiękowe pozwala połączyć dwa elementy z bardzo dużą dokładnością, jednocześnie pozostając metodą energooszczędną oraz bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Zgrzewanie ultradźwiękowe

gama urządzeń do kontroli jakości

Zastanawiasz się, w której firmie hitem oferty jest niezawodna aparatura kontrolno-pomiarowa? W takim razie nie musisz dłużej szukać, ponieważ trafiłeś na najlepszą ofertę. Proponujemy szeroką gamę akcesoriów oraz urządzeń kontroli jakości. Wszystkie proponowane przez nas czujniki i detektory odznaczają się najwyższą sprawnością!

Aparatura kontrolno-pomiarowa

monitoring

Interesują Cię kamery do monitoringu oraz telewizja przemysłowa? Nasza firma Alert posiada pełne wyposażenie w systemy bezpieczeństwa różnych marek, a także kamery i monitory, potrzebne by te systemy funkcjonowały prawidłowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetową.

telewizja przemysłowa

Innowacyjne technologie Promedio

Nasza firma zajmuje się projektowaniem dedykowanego oprogramowania promującego produkty lub usługi. Nasze aplikacje mobilne na Androida są w pełni zindywidualizowane i dostosowane do wymagań Państwa branży. Dodatkowo przygotowane przez nas produkty integrujemy ze stronami internetowymi, co pozwala na kompatybilne użytkowanie programów.

Aplikacje mobilne na Androida

Darmowy serwer dla Twojej witryny

Chcesz zwiększyć obroty w swojej firmie? Dzięki usłudze CMS portal informacyjny czy wydawniczy jest w stanie zyskać większe grono odbiorców. Jeśli nadawcą telewizyjnym lub pragniesz prowadzić tego typu witrynę - skontaktuj się z nami. Powiemy o korzyściach płynących ze współpracy takich, jak: darmowe szkolenia, serwer czy możliwość reklamy.

cms portal

Zakład Poligraficzny Ekorol - pełna oferta

Bez względu na to, czy nabywców interesują etykiety samoprzylepne czy zwykłe, potrafią oni być bardzo wymagający, a firmy produkujące tak samo metkownice, jak i odpowiednie dla nich etykiety muszą liczyć się z tym, że sprzedaż oferowanych przez nie rozwiązań może okazać się znacznie trudniejsza niż miało to miejsce do tej pory. Zdecydowanie najlepsza ofertę tego typu produktów ma wielkopolska drukarnia etykiet Ekorol. Pełna oferta tego zakładu poligraficznego znajduje się na www.ekorol.info. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Drukarnia etykiet

Tablice multimedialne

Szukasz akcesoriów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży? A może chcesz wyposażyć salę na uczelni wyższej? Tablica interaktywna z projektorem spełnia wymagania współczesnych programów nauki i pozwala być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Umożliwia wyświetlanie wielofunkcyjnych prezentacji, tworzenie tabeli i wykresów czy rysowanie.

Tablica interaktywna z projektorem

Sprzedaż systemów drzwiowych

Są miejsca, do których dostęp mają tylko i wyłącznie osoby upoważnione. Tak jest w przypadku sal operacyjnych, magazynów czy biur. Systemy, które sprawią, że drzwi zamkną się za osobą, która opuszcza pomieszczenie są samozamykacze. Sklep, który prowadzimy ma w ofercie kilka modeli tych urządzeń, które mogą być instalowane zarówno na prawnych, jak i lewych drzwiach.

samozamykacze sklep

Akcesoria do telefonów

Nasza oferta to bogaty wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów telefonicznych oraz szeroko pojętej elektroniki. Sklep GSM na naszej stronie to miejsce, w którym zaopatrzysz się w wysokiej jakości szkła ochronne i futerały na komórki. Oferujemy także peryferia komputerowe od wiodących producentów sprzętu.

Sklep GSM

Narzędzia przemysłowe

Każda obrabiarka CNC powinna być wyposażona w odpowiednie sterowanie, które zapewnia płynność pracy oraz pozwala na powtarzalną produkcję o wysokiej precyzji. My zajmujemy się tworzeniem takich sterowników. Powstają one na bazie wyłącznie własnych opracowań, dlatego mamy pewność, że dostarczamy Klientom najlepsze rozwiązania. Proponujemy między innymi sterowniki numeryczne do pras krawędziowych. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami. W razie pytań, służymy fachowym doradztwem.

Obrabiarki CNC

Serwis przecinarek

Profesjonalny montaż i serwis naprawczy dla różnego rodzaju urządzeń do obróbki mechanicznej elementów metalowych. Przecinarka tlenowa to wyjątkowo efektywna maszyna pozwalająca dostosować wymiary wszelkiego typu rur czy kratownic. W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór części zamiennych do systemów CNC.

Przecinarka tlenowa

Oprogramowanie biurowe

Zajmujemy się usprawnieniem procesów biurowych, dostarczając naszym klientom odpowiednie oprogramowanie. Nasze systemy informatyczne dla administracji sprawiają, że urzędy mogą sprawniej funkcjonować, szybciej i taniej drukować oraz kopiować dokumenty. Nasze programy komputerowe są dostosowane do nowych regulacji prawnych, związanych z RODO.

Systemy informatyczne dla administracji

Serwis pompy

Jesteśmy sklepem internetowym oraz serwisem - zajmujemy się sprzedażą szerokiego asortymentu, o którym zaraz powiemy, a także posiadamy w ofercie usługę, jaką jest naprawa pomp hydraulicznych. Dystrybuujemy też silniki, siłowniki, rozdzielacze, orbitrole, zawory, cewki, jak i także części do powyższych.

Naprawa pomp hydraulicznych

Nastawiona na klientów podmiot gospodarczy świadczy swoim zaufanym nabywcom artykuły, spośród których pokazać można na przykład: gilotyna do blachy, giętarka do blachy, nożyce gilotynowe a także prasa krawędziowa. Nasze gilotyna do blachy to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla odbiorców indywidualnych. Wejdź na naszą stronę internetową by dowiedzieć się więcej.

Prasa krawędziowa