Serwisowanie urządzeń pomiarowych

Witaj w firmie Masa. Zajmujemy się produkcją zaawansowanych technologicznie platform do pomiaru ciężarów pojazdów osobowych i ciężarowych, wagonów kolejowych, na rury, pręty, zbiorniki oraz urządzeń nietypowych. Świadczymy również naprawę wag oraz ich kontrolę, jak też regulację. Dostosowujemy funkcjonowanie urządzeń do wymagań określonych przepisami prawa. Jeżeli musicie Państwo zamówić specjalistyczne urządzenie do wykonywania pomiarów masy danego produktu. Jako serwisant udzielamy profesjonalnej gwarancji.

Naprawa wag

Sprzęt dla firm

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w opracowywaniu oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań służących robotyzacji procesów produkcyjnych. Oferujemy między innymi najwyższej jakości taśmociągi, czyli przenośniki pozwalające na wykonywanie zarówno prac lekkich, jak i ciężkich. Nadają się one do transportu różnego typu towarów, między innymi kartonów, worków, bagaży, pojemników, skrzynek i innych. Sprawdzają się w przemyśle spożywczym, chemicznym, maszynowym czy meblarskim. Zapewniamy o ich niezawodnym działaniu.

Taśmociągi przemysłowe

Części motoryzacyjne

Potrzebne są Państwu wytrzymałe i wydajne części samochodowe? Polecamy naszą ofertę, w której znajdziecie produkty wiodących marek na rynku motoryzacyjnym. Proponowane są przez nas między innymi wydajne w ich działaniu alternatory, rozruszniki oraz akumulatory w różnych modelach. Dzięki dużemu wyborowi będziecie Państwo mogli dobrać rozwiązanie, idealnie dostosowane do parametrów Waszych aut. Sprzedaż wybranych akcesoriów do Waszych pojazdów prowadzona jest przez nas w naszym sklepie w Białymstoku.

Części samochodowe Białystok

System grzewczy do ciepłej wody użytkowej

Jesteśmy firmą pośredniczącą w sprzedaży produktów firmy Hewalex. Oferowana przez nas pompa ciepła CWU charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji oraz jest łatwa w użytkowaniu. Dodatkowo, poza sezonem grzewczym aparatura nie utrzymuje wysokiej temperatury. U nas dostaniesz urządzenia o mocy grzewczej od 1,8 do 2,5 kW.

Pompa ciepła cwu

epcenter.com.pl

Krawędziarka jest jednym z urządzeń, do którego nasi specjaliści przygotowali dla naszych klientów najlepsze sterowniki, które pozwalają na uzyskiwanie lepszych efektów pracy danych urządzeń, jakie znajdują się w danych przedsiębiorstwach naszych klientów i codziennie wykonują nawet intensywne prace. Nasze rozwiązania nie tylko pozwalają na usprawnienie wykonywania przez dany sprzęt danych zadań, ale także zwiększają komfort korzystanie z nich przez licznych pracowników przedsiębiorstwa naszych klientów.

krawędziarka

Systemy sterowania światłem

Stawiając na innowacyjne technologie, zapewniamy Państwu możliwość sterowania domem z tabletu, oferując systemy niezwykle funkcjonalne i niezawodne. Każde rozwiązanie oferowane przez naszą firmę jest "szyte na miarę", w związku z czym macie Państwo pewność dostosowania rozwiązania do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki nowoczesnym technologiom, będziecie mieli możliwość zaopatrzenia się w urządzenia, dzięki którym będziecie kontrolować oświetlenie w swoim domu za pomocą kilku intuicyjnych przycisków.

Sterowanie domem

Dzięki naszym rozwiązaniom każda przygotowana przez Ciebie wideokonferencja będzie przebiegała bez zarzutu. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy zyskasz możliwość otrzymania najlepszych sprzętów na rynku, które wykazują się precyzyjnym działaniem, a przy tym są łatwe w obsłudze. Aby podnieść poziom wideokonferencji przygotowaliśmy także specjalistyczne oprogramowanie oraz szereg przydatnych akcesoriów. To daje nam pewność, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej propozycji, będzie w pełni zadowolony z otrzymanych produktów.

wideokonferencja

Projektowanie pudełek kartonowych

Polecamy nowoczesne oprogramowanie, które pozwala wykonywać projekty opakowań kartonowych. Nasza oferta polecana jest dla producentów wykrojników poligraficznych, drukarni i agencjom reklamowym. Oprogramowanie pozwala na kompleksowe przygotowanie kartonowego pudełka przy pomocy komputera. Proponujemy również szkolenie z obsługi programu, na którym nasi klienci poznają wszystkie jego funkcje.

projekty opakowań

Oferujemy Państwu najbardziej wydajne i wytrzymałe przenośniki taśmowe, jakie wykorzystywane mogą być w licznych obszarach, zwłaszcza w zakładach produkcyjnych, gdzie sprawdzają się w procesach produkcyjnych i usprawniają oraz przyspieszają produkcję. Proponujemy także m.in. zestawy formujące, kołnierze czy tubusy.

Zestaw formujący

Sprzedaż płynów czyszczenia do ubrań sportowych

Jeśli błoto na spodenkach i kuch na koszulce, to dla Ciebie codzienność, musisz pogodzić się z tym, że Twoje dziecko postanowiło związać swoje życie z aktywnością fizyczną i wyposażyć swoją kuchnię w odpowiednie płyny do prania odzieży sportowej. Dzięki nim pozbędziesz się wszystkich zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów.

Płyny do prania odzieży sportowej

ASSET - centrale

Nasza firma od ponad 2 dekad funkcjonuje na rynku nowych technologii, dzięki czemu posiadamy dużą wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych, jak i też dla biznesu. Firma ASSET specjalizuje się w dystrybucji centrali telefonicznych, telefonów konferencyjnych oraz systemów towarzyszących. Proponujemy zróżnicowany sprzęt cenionych i renomowanych marek.

Telefon konferencyjny

Gdy chcesz laminować

Łatwość w użytkowaniu, precyzja i możliwość regulacji podzespołów - dzięki tym cechom laminowanie z użyciem naszej foliarki jest proste i szybkie. Maszyny, które proponujemy, mogą pracować zarówno z wydrukami offsetowymi, jak i cyfrowymi. Wymiana rolek jest błyskawiczna, tak samo jak zmiana obsługiwanego formatu.

foliarka

Automatyzacja produkcji

Nasze maszyny do obróbki metalu są niezawodne, bezawaryjne oraz wygodne w użyciu, dzięki zastosowaniu najlepszych jakościowo komponentów oraz stali wysokiej jakości. Frezarki oraz centra obróbcze CNC naszej firmy charakteryzuje długa żywotność oraz precyzja, jesteśmy przekonani, że okażą się niezbędnym nabytkiem w Państwa zakładzie produkcyjnym.

Maszyny i centra obróbcze CNC

Często w procesach produkcyjnych nie wszystko idzie po naszej myśli i zdarzają się bardzo niekorzystne sytuacje, w których mamy do czynienia z pojawieniem się z wyrobach ciał obcych. Aby uniknąć problemu i nie zaopatrzyć Klientów w wadliwy towar, proponujemy Państwu nowoczesne detektory metali, które są w stanie zaalarmować użytkowników nawet w sytuacji, gdy element będzie miał bardzo niewielkie rozmiary. Proponujemy rozwiązania o różnych parametrach i rozmaitym zastosowaniu, które dopasujecie do własnych potrzeb.

Detektory metali

Obróbka tworzyw sztucznych

Nasza firma przeprowadza profesjonalną obróbkę takich materiałów, jak tworzywa sztuczne, korzystając z zaawansowanych rozwiązań technicznych. Zgrzewanie ultradźwiękowe pozwala połączyć dwa elementy z bardzo dużą dokładnością, jednocześnie pozostając metodą energooszczędną oraz bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Zgrzewanie ultradźwiękowe

Przygotowaliśmy szeroką ofertę maszyn dla producentów różnych branży. Umożliwiamy fachowe pakowanie w folię stretch i termokurczliwą. Polecamy szczególnie tunele obkurczające, wyposażone w specjalny sterownik mikroprocesorowy. Dzięki temu wzrasta ich niezawodność i podnosi się komfort pracy, a co za tym idzie - obsługi. Tunele te są z rodzaju grzewczo-przelotowych i zmniejszają objętość.

Tunele obkurczające

gama urządzeń do kontroli jakości

Zastanawiasz się, w której firmie hitem oferty jest niezawodna aparatura kontrolno-pomiarowa? W takim razie nie musisz dłużej szukać, ponieważ trafiłeś na najlepszą ofertę. Proponujemy szeroką gamę akcesoriów oraz urządzeń kontroli jakości. Wszystkie proponowane przez nas czujniki i detektory odznaczają się najwyższą sprawnością!

Aparatura kontrolno-pomiarowa

monitoring

Interesują Cię kamery do monitoringu oraz telewizja przemysłowa? Nasza firma Alert posiada pełne wyposażenie w systemy bezpieczeństwa różnych marek, a także kamery i monitory, potrzebne by te systemy funkcjonowały prawidłowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetową.

telewizja przemysłowa

Innowacyjne technologie Promedio

Nasza firma zajmuje się projektowaniem dedykowanego oprogramowania promującego produkty lub usługi. Nasze aplikacje mobilne na Androida są w pełni zindywidualizowane i dostosowane do wymagań Państwa branży. Dodatkowo przygotowane przez nas produkty integrujemy ze stronami internetowymi, co pozwala na kompatybilne użytkowanie programów.

Aplikacje mobilne na Androida