Serwisowanie urządzeń pomiarowych

Witaj w firmie Masa. Zajmujemy się produkcją zaawansowanych technologicznie platform do pomiaru ciężarów pojazdów osobowych i ciężarowych, wagonów kolejowych, na rury, pręty, zbiorniki oraz urządzeń nietypowych. Świadczymy również naprawę wag oraz ich kontrolę, jak też regulację. Dostosowujemy funkcjonowanie urządzeń do wymagań określonych przepisami prawa. Jeżeli musicie Państwo zamówić specjalistyczne urządzenie do wykonywania pomiarów masy danego produktu. Jako serwisant udzielamy profesjonalnej gwarancji.

Naprawa wag

Sprzęt dla firm

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w opracowywaniu oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań służących robotyzacji procesów produkcyjnych. Oferujemy między innymi najwyższej jakości taśmociągi, czyli przenośniki pozwalające na wykonywanie zarówno prac lekkich, jak i ciężkich. Nadają się one do transportu różnego typu towarów, między innymi kartonów, worków, bagaży, pojemników, skrzynek i innych. Sprawdzają się w przemyśle spożywczym, chemicznym, maszynowym czy meblarskim. Zapewniamy o ich niezawodnym działaniu.

Taśmociągi przemysłowe

System grzewczy do ciepłej wody użytkowej

Jesteśmy firmą pośredniczącą w sprzedaży produktów firmy Hewalex. Oferowana przez nas pompa ciepła CWU charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji oraz jest łatwa w użytkowaniu. Dodatkowo, poza sezonem grzewczym aparatura nie utrzymuje wysokiej temperatury. U nas dostaniesz urządzenia o mocy grzewczej od 1,8 do 2,5 kW.

Pompa ciepła cwu

Dzięki naszym rozwiązaniom każda przygotowana przez Ciebie wideokonferencja będzie przebiegała bez zarzutu. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy zyskasz możliwość otrzymania najlepszych sprzętów na rynku, które wykazują się precyzyjnym działaniem, a przy tym są łatwe w obsłudze. Aby podnieść poziom wideokonferencji przygotowaliśmy także specjalistyczne oprogramowanie oraz szereg przydatnych akcesoriów. To daje nam pewność, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej propozycji, będzie w pełni zadowolony z otrzymanych produktów.

wideokonferencja

Projektowanie pudełek kartonowych

Polecamy nowoczesne oprogramowanie, które pozwala wykonywać projekty opakowań kartonowych. Nasza oferta polecana jest dla producentów wykrojników poligraficznych, drukarni i agencjom reklamowym. Oprogramowanie pozwala na kompleksowe przygotowanie kartonowego pudełka przy pomocy komputera. Proponujemy również szkolenie z obsługi programu, na którym nasi klienci poznają wszystkie jego funkcje.

projekty opakowań

Sprzedaż płynów czyszczenia do ubrań sportowych

Jeśli błoto na spodenkach i kuch na koszulce, to dla Ciebie codzienność, musisz pogodzić się z tym, że Twoje dziecko postanowiło związać swoje życie z aktywnością fizyczną i wyposażyć swoją kuchnię w odpowiednie płyny do prania odzieży sportowej. Dzięki nim pozbędziesz się wszystkich zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów.

Płyny do prania odzieży sportowej

ASSET - centrale

Nasza firma od ponad 2 dekad funkcjonuje na rynku nowych technologii, dzięki czemu posiadamy dużą wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych, jak i też dla biznesu. Firma ASSET specjalizuje się w dystrybucji centrali telefonicznych, telefonów konferencyjnych oraz systemów towarzyszących. Proponujemy zróżnicowany sprzęt cenionych i renomowanych marek.

Telefon konferencyjny

Gdy chcesz laminować

Łatwość w użytkowaniu, precyzja i możliwość regulacji podzespołów - dzięki tym cechom laminowanie z użyciem naszej foliarki jest proste i szybkie. Maszyny, które proponujemy, mogą pracować zarówno z wydrukami offsetowymi, jak i cyfrowymi. Wymiana rolek jest błyskawiczna, tak samo jak zmiana obsługiwanego formatu.

foliarka

Obróbka tworzyw sztucznych

Nasza firma przeprowadza profesjonalną obróbkę takich materiałów, jak tworzywa sztuczne, korzystając z zaawansowanych rozwiązań technicznych. Zgrzewanie ultradźwiękowe pozwala połączyć dwa elementy z bardzo dużą dokładnością, jednocześnie pozostając metodą energooszczędną oraz bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Zgrzewanie ultradźwiękowe

monitoring

Interesują Cię kamery do monitoringu oraz telewizja przemysłowa? Nasza firma Alert posiada pełne wyposażenie w systemy bezpieczeństwa różnych marek, a także kamery i monitory, potrzebne by te systemy funkcjonowały prawidłowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetową.

telewizja przemysłowa

Innowacyjne technologie Promedio

Nasza firma zajmuje się projektowaniem dedykowanego oprogramowania promującego produkty lub usługi. Nasze aplikacje mobilne na Androida są w pełni zindywidualizowane i dostosowane do wymagań Państwa branży. Dodatkowo przygotowane przez nas produkty integrujemy ze stronami internetowymi, co pozwala na kompatybilne użytkowanie programów.

Aplikacje mobilne na Androida

Darmowy serwer dla Twojej witryny

Chcesz zwiększyć obroty w swojej firmie? Dzięki usłudze CMS portal informacyjny czy wydawniczy jest w stanie zyskać większe grono odbiorców. Jeśli nadawcą telewizyjnym lub pragniesz prowadzić tego typu witrynę - skontaktuj się z nami. Powiemy o korzyściach płynących ze współpracy takich, jak: darmowe szkolenia, serwer czy możliwość reklamy.

cms portal

Zakład Poligraficzny Ekorol - pełna oferta

Bez względu na to, czy nabywców interesują etykiety samoprzylepne czy zwykłe, potrafią oni być bardzo wymagający, a firmy produkujące tak samo metkownice, jak i odpowiednie dla nich etykiety muszą liczyć się z tym, że sprzedaż oferowanych przez nie rozwiązań może okazać się znacznie trudniejsza niż miało to miejsce do tej pory. Zdecydowanie najlepsza ofertę tego typu produktów ma wielkopolska drukarnia etykiet Ekorol. Pełna oferta tego zakładu poligraficznego znajduje się na www.ekorol.info. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Drukarnia etykiet

Tablice multimedialne

Szukasz akcesoriów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży? A może chcesz wyposażyć salę na uczelni wyższej? Tablica interaktywna z projektorem spełnia wymagania współczesnych programów nauki i pozwala być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Umożliwia wyświetlanie wielofunkcyjnych prezentacji, tworzenie tabeli i wykresów czy rysowanie.

Tablica interaktywna z projektorem

Sprzedaż systemów drzwiowych

Są miejsca, do których dostęp mają tylko i wyłącznie osoby upoważnione. Tak jest w przypadku sal operacyjnych, magazynów czy biur. Systemy, które sprawią, że drzwi zamkną się za osobą, która opuszcza pomieszczenie są samozamykacze. Sklep, który prowadzimy ma w ofercie kilka modeli tych urządzeń, które mogą być instalowane zarówno na prawnych, jak i lewych drzwiach.

samozamykacze sklep

Serwis przecinarek

Profesjonalny montaż i serwis naprawczy dla różnego rodzaju urządzeń do obróbki mechanicznej elementów metalowych. Przecinarka tlenowa to wyjątkowo efektywna maszyna pozwalająca dostosować wymiary wszelkiego typu rur czy kratownic. W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór części zamiennych do systemów CNC.

Przecinarka tlenowa

Nastawiona na klientów podmiot gospodarczy świadczy swoim zaufanym nabywcom artykuły, spośród których pokazać można na przykład: gilotyna do blachy, giętarka do blachy, nożyce gilotynowe a także prasa krawędziowa. Nasze gilotyna do blachy to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla odbiorców indywidualnych. Wejdź na naszą stronę internetową by dowiedzieć się więcej.

Prasa krawędziowa

W ofercie firmy Sprintex znajdziesz najlepszą ofertę na sprzedaż sprężyn i zawleczek, a także szeroki wybór różnego rodzaju elementów stalowych w bardzo atrakcyjnych cenach. W asortymencie naszego sklepu dostępne są między innymi profesjonalne sprężyny ściskane, rozciągane oraz skrętne i wiele innych. Zapewniamy, że nadają się one do wykorzystania nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

sprężyny ściskane

Electroway

Posiadanie odpowiedzialnej i wydajnej kadry w firmie to wielkie szczęście i przywilej każdego przedsiębiorcy. Jeżeli pragniesz mieć całkowitą kontrolę nad działaniami swoich pracowników, zainwestuj w system rejestracji czasu pracy, dzięki któremu będziesz dokładnie wiedział ile zatrudnione osoby spędzają godzin na wykonywaniu swoich zadań. Pozwala to na zdobycie wiedzy na temat zaangażowania oraz ambicji poszczególnych osób - zapraszamy do zakupu najnowocześniejszych systemów o różnych funkcjach.

System rejestracji czasu pracy

Eurotech

Tylko najbardziej profesjonalne wciągniki, siłowniki hydrauliczne oraz rusztowania czekają na Ciebie w ofercie firmy Eurotech. Jeśli liczy się dla Ciebie najwyższa jakość oraz profesjonalizm ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie trać czasu i skorzystaj jak najszybciej. Więcej informacji o wciągnikach znaleźć można na stronie www podanej w linku, zapraszamy!

Wciągarki

Koprinet - katalogi z normami cenowymi

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem dokładnych i regularnie uzupełnianych katalogów nakładów rzeczowych, w których przestrzegana jest każda norma rynkowa. Koprinet to producent oprogramowania do opracowywania kosztorysów Rodos 2010 Gold oraz Rodos 2010 Standard. Program można stosować przede wszystkim w budownictwie, dzięki katalogom obejmującym między innymi roboty murowe, naprawę konstrukcji betonowych, technologie ocieplania budynków, krycie dachów, urządzenia oczyszczalni ścieków oraz systemy stropowe.

Normy

Czyszczenie obuwia roboczego

Na terenie zakładu pracy ważna jest nie tylko dezynfekcja rąk, ale także dbanie o czystość ubrania roboczego. W naszej ofercie znajduje się ręcznie obsługiwana myjka butów. Stanowisko zostało wyposażone w specjalną szczotkę, która przeznaczona jest do podeszwy oraz cholewek. Aparaturę należy uruchomić poprzez naciśnięcie nogą pedału.

Myjka butów

Artykuły ogrodnicze

Pewne artykuły umożliwiają efektywniejszą pracę w gospodarstwach, ogrodach i sadach. Np. tkaniny ściółkujące rozkłada się na ziemi przed posadzeniem roślin. W macie należy wyciąć otwory, w których zakopuje się sadzonki kwiatów lub warzyw. Zapobiega to wyrastaniu chwastów i stanowi warstwę odporną na grzyby i pleśnie.

tkaniny ściółkujące

Nóż tokarski - szeroki wybór stalków

Proces produkcyjny wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi wysokiej jakości, by obróbka została przeprowadzona skutecznie i bezpiecznie. Jednym z takich elementów są noże oprawkowe, które są bezpieczne w użyciu. Warto jednocześnie podkreślić ich precyzję cięcia, która gwarantuje powtarzalność skrawanych przedmiotów.

Noże oprawkowe

W ostatnich latach można zaobserwować rosnący popyt na urządzenia, które dostarczają energii w ekologicznej formie. Piec gazowy MCR3 Plus to instalacja, która przekształcając spaliny w parę wodną, zbiera energię z dodatkowego źródła, dzięki czemu jest nie tylko ekologiczny, lecz także wydajny i przyczynia się do oszczędności.

piec gazowy

Komfort przebywania w danym pomieszczeniu zapewnia m.in. odpowiednia temperatura powietrza. Montaż klimatyzacji umożliwia dostosowanie warunków panujących w budynku do własnych potrzeb. Szczególne ważne jest zapewnienie systemu chłodzenia w obiektach publicznych oraz siedzibach firm. Instalacje wykonujemy na terenie Dolnego Śląska

montaż klimatyzacji Śląsk

Systemy grzewcze i wodno-kanalizacyjne

Firma oferuje zakładanie nowoczesnych systemów grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. Specjaliści montują instalacje sanitarne o wysokich parametrach technicznych, zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach wielkopowierzchniowych. Proponowane rozwiązania cechuje trwałość i niezawodność użytkowania. Można również skorzystać z usługi modernizacji istniejącej sieci.

Instalacje sanitarne

Sprzedaż komponentów aktywnych

Zaufało nam już szerokie grono odbiorców. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość produktów i atrakcyjne ceny. Oferujemy kable i przewody energetyczne o szerokim spektrum zastosowań. Spełniamy obowiązujące standardy bezpieczeństwa i jakości. Zachęcamy do podjęcia współpracy.

kable i przewody energetyczne

Awaryjne otwieranie auta

Pogotowie Zamkowe to pomoc w nagłej potrzebie - otwieranie samochodu bez kluczyka (i nie tylko) to profesjonalna usługa, z której skorzystać można na terenie Warszawy codziennie przez całą dobę. Zapamiętaj adres strony Pogotowia Zamkowego i wybierz pomoc w przypadku konieczności awaryjnego otwarcia samochodu.

Otwieranie samochodu bez kluczyka

Tusz do drukarek

Cieszymy się, ze trafiliście Państwo do naszego sklepu internetowego. Zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W tej kategorii prezentujemy HP tusze. Znajdziecie u nas tonery czarne oraz kolorowe. Gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę towaru pod wskazany adres.

HP tusze

Budujemy panele fotowoltaiczne

Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z proponowaną ofertą, obejmującą między innymi montaż monitoringu wizyjnego czy paneli fotowoltaicznych. Zajmujemy się także projektowaniem instalacji elektrycznych, szczególnie w nowoczesnych obiektach, dbając przy tym o precyzję ich wykonania.

projektowanie instalacji elektrycznych

Usuwanie odpadów

Nasza firma działa na Szczecińskim rynku gospodarowania odpadami od wielu lat. Zajmujemy się utylizacją odpadów i odczynników chemicznych, a także unieszkodliwianiem innych niebezpiecznych substancji. Oferujemy również doradztwo w kwestiach ekologicznych. Szczegółowy opis naszych działań znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Utylizacja odpadów

Akcesoria LED

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów reklamowych i nie tylko. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi wyświetlacze cen LED. Tego typu akcesoria znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim na stacjach benzynowych.

wyświetlacze cen LED