http://www.casadeespana.pl/

Czy wiesz, że nauka hiszpańskiego nie musi być długa, żmudna i monotonna? Przekonają Cię o tym instruktorzy z Casa de Espana, czyli szkoły, która pragnie uczyć w kreatywny sposób. Codziennie sięgamy po nowe, innowacyjne i ciekawe techniki dydaktyczne. Wykorzystujemy również rozmaite pomoce, które sprzyjają zwiększaniu efektywności i aktywizowaniu naszych kursantów. Przygotowujemy również kursy o różnych profilach, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować wsparcie zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczniom.

Nauka hiszpańskiego online

Prawo jazdy Warszawa

Nie ma na co czekać! Już dziś zapisz się na kurs na prawo jazdy! Warszawa jest doskonałym miejscem dla ćwiczeń praktycznych w ruchu ulicznym i dlatego idealnie nadaje się do kursów na prawo jazdy. Warszawa to też ogrom szkół nauki jazdy, które prześcigają się w ofertach cenowych kursów. Nie zostań w tyle tylko zapisz się już teraz!

Najlepsza szkoła jazdy Warszawa

Energetyka - oddział w Gdańsku

Ekspertyzy, urządzenia pomiarowe i oprogramowanie — tym w dużym skrócie zajmujemy się na co dzień. Nasz instytut badawczy bazuje na energii odnawialnej. Zbieramy dane, analizujemy je i wykorzystujemy podczas tworzenia nowych, optymalnych rozwiązań dla ekonomii i techniki, pozostając przy tym neutralnym dla środowiska.

Instytut badawczy