http://www.casadeespana.pl/

Czy wiesz, że nauka hiszpańskiego nie musi być długa, żmudna i monotonna? Przekonają Cię o tym instruktorzy z Casa de Espana, czyli szkoły, która pragnie uczyć w kreatywny sposób. Codziennie sięgamy po nowe, innowacyjne i ciekawe techniki dydaktyczne. Wykorzystujemy również rozmaite pomoce, które sprzyjają zwiększaniu efektywności i aktywizowaniu naszych kursantów. Przygotowujemy również kursy o różnych profilach, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować wsparcie zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczniom.

Nauka hiszpańskiego online

Najpopularniejszy kierunek na uczelniach wyższych

Praca w kancelarii adwokackiej, radcowskiej czy notarialnej wymaga uzyskania odpowiedniego wykształcenia. Kierunek prawo, jako studia jednolite, oferowane jest przez liczne uczelnie publiczne oraz prywatne. Naszą placówkę wyróżnia trójstopniowy model zdobywania wiedzy - poprzez wykłady, ćwiczenia oraz tutoring z zawodowcami.

prawo studia

Prawo jazdy Warszawa

Nie ma na co czekać! Już dziś zapisz się na kurs na prawo jazdy! Warszawa jest doskonałym miejscem dla ćwiczeń praktycznych w ruchu ulicznym i dlatego idealnie nadaje się do kursów na prawo jazdy. Warszawa to też ogrom szkół nauki jazdy, które prześcigają się w ofertach cenowych kursów. Nie zostań w tyle tylko zapisz się już teraz!

Najlepsza szkoła jazdy Warszawa

Językowe kursy grupowe

Językowe kursy grupowe są doskonałą opcją dla osób, które chciałyby rozpocząć naukę norweskiego. Takie kursy pozwalają na zdobycie podstawowej wiedzy językowej oraz skuteczną komunikację w norweskim środowisku. Grupy uczestniczące w kursach są zwykle niewielkie, co umożliwia większe zaangażowanie lektora w indywidualne potrzeby uczniów. Koleżeńska atmosfera panująca podczas grupowych zajęć umożliwia również wymianę doświadczeń i wspólne uczenie się. Językowe kursy grupowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które preferują naukę w małych grupach i chcą czerpać z korzyści płynących z interakcji z innymi uczestnikami kursu.

Nauka norweskiego

Energetyka - oddział w Gdańsku

Ekspertyzy, urządzenia pomiarowe i oprogramowanie — tym w dużym skrócie zajmujemy się na co dzień. Nasz instytut badawczy bazuje na energii odnawialnej. Zbieramy dane, analizujemy je i wykorzystujemy podczas tworzenia nowych, optymalnych rozwiązań dla ekonomii i techniki, pozostając przy tym neutralnym dla środowiska.

Instytut badawczy