http://www.casadeespana.pl/

Czy wiesz, że nauka hiszpańskiego nie musi być długa, żmudna i monotonna? Przekonają Cię o tym instruktorzy z Casa de Espana, czyli szkoły, która pragnie uczyć w kreatywny sposób. Codziennie sięgamy po nowe, innowacyjne i ciekawe techniki dydaktyczne. Wykorzystujemy również rozmaite pomoce, które sprzyjają zwiększaniu efektywności i aktywizowaniu naszych kursantów. Przygotowujemy również kursy o różnych profilach, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować wsparcie zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczniom.

Nauka hiszpańskiego online

Najpopularniejszy kierunek na uczelniach wyższych

Praca w kancelarii adwokackiej, radcowskiej czy notarialnej wymaga uzyskania odpowiedniego wykształcenia. Kierunek prawo, jako studia jednolite, oferowane jest przez liczne uczelnie publiczne oraz prywatne. Naszą placówkę wyróżnia trójstopniowy model zdobywania wiedzy - poprzez wykłady, ćwiczenia oraz tutoring z zawodowcami.

prawo studia

Prawo jazdy Warszawa

Nie ma na co czekać! Już dziś zapisz się na kurs na prawo jazdy! Warszawa jest doskonałym miejscem dla ćwiczeń praktycznych w ruchu ulicznym i dlatego idealnie nadaje się do kursów na prawo jazdy. Warszawa to też ogrom szkół nauki jazdy, które prześcigają się w ofertach cenowych kursów. Nie zostań w tyle tylko zapisz się już teraz!

Najlepsza szkoła jazdy Warszawa