http://www.casadeespana.pl/

Czy wiesz, że nauka hiszpańskiego nie musi być długa, żmudna i monotonna? Przekonają Cię o tym instruktorzy z Casa de Espana, czyli szkoły, która pragnie uczyć w kreatywny sposób. Codziennie sięgamy po nowe, innowacyjne i ciekawe techniki dydaktyczne. Wykorzystujemy również rozmaite pomoce, które sprzyjają zwiększaniu efektywności i aktywizowaniu naszych kursantów. Przygotowujemy również kursy o różnych profilach, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować wsparcie zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczniom.

Nauka hiszpańskiego online

Najpopularniejszy kierunek na uczelniach wyższych

Praca w kancelarii adwokackiej, radcowskiej czy notarialnej wymaga uzyskania odpowiedniego wykształcenia. Kierunek prawo, jako studia jednolite, oferowane jest przez liczne uczelnie publiczne oraz prywatne. Naszą placówkę wyróżnia trójstopniowy model zdobywania wiedzy - poprzez wykłady, ćwiczenia oraz tutoring z zawodowcami.

prawo studia

Kursy na wychowawcę

Szkolimy wychowawców żłobków, asystentów nauczycieli w przedszkolu oraz osoby świadczące pomoc ludziom starszym. Każdy kurs na opiekuna prowadzony na terenie Warszawy zawiera część praktyczną (odwiedzanie placówek, prowadzenie zajęć) i teoretyczną, na którą składają się szkolenia z zakresu psychologii, pedagogiki, czy pierwszej pomocy.

kurs opiekuna Warszawa