http://www.casadeespana.pl/

Czy wiesz, że nauka hiszpańskiego nie musi być długa, żmudna i monotonna? Przekonają Cię o tym instruktorzy z Casa de Espana, czyli szkoły, która pragnie uczyć w kreatywny sposób. Codziennie sięgamy po nowe, innowacyjne i ciekawe techniki dydaktyczne. Wykorzystujemy również rozmaite pomoce, które sprzyjają zwiększaniu efektywności i aktywizowaniu naszych kursantów. Przygotowujemy również kursy o różnych profilach, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować wsparcie zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczniom.

Nauka hiszpańskiego online

Najpopularniejszy kierunek na uczelniach wyższych

Praca w kancelarii adwokackiej, radcowskiej czy notarialnej wymaga uzyskania odpowiedniego wykształcenia. Kierunek prawo, jako studia jednolite, oferowane jest przez liczne uczelnie publiczne oraz prywatne. Naszą placówkę wyróżnia trójstopniowy model zdobywania wiedzy - poprzez wykłady, ćwiczenia oraz tutoring z zawodowcami.

prawo studia

Kursy na wychowawcę

Szkolimy wychowawców żłobków, asystentów nauczycieli w przedszkolu oraz osoby świadczące pomoc ludziom starszym. Każdy kurs na opiekuna prowadzony na terenie Warszawy zawiera część praktyczną (odwiedzanie placówek, prowadzenie zajęć) i teoretyczną, na którą składają się szkolenia z zakresu psychologii, pedagogiki, czy pierwszej pomocy.

kurs opiekuna Warszawa

Prawo jazdy Warszawa

Nie ma na co czekać! Już dziś zapisz się na kurs na prawo jazdy! Warszawa jest doskonałym miejscem dla ćwiczeń praktycznych w ruchu ulicznym i dlatego idealnie nadaje się do kursów na prawo jazdy. Warszawa to też ogrom szkół nauki jazdy, które prześcigają się w ofertach cenowych kursów. Nie zostań w tyle tylko zapisz się już teraz!

Najlepsza szkoła jazdy Warszawa