Fakultety dla maluszków - Bricks 4 Kidz

Jesteś nauczycielem i chciałbyś zachęcić uczniów do nauki? Zajmujemy się organizacją zajęć w następującym zakresie: matematyka, automatyka, technika oraz robotyka dla dzieci. Prowadzimy spotkania dla szkół podstawowych, między innymi w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu czy Krakwie. Podczas warsztatów najmłodsi mogą samodzielnie zbudować własną konstrukcję, a następnie wprawić ją w ruch. Gwarantujemy masę zabawy oraz niezwykłych przeżyć przy użyciu popularnych i lubianych kloców LEGO. Na naszej stronie internetowej znajdziesz dodatkowe informacje oraz cennik naszych usług.

Robotyka dla dzieci

MegaMocni - żłobek i przedszkole

Jesteście rodzicami dziecka w wieku 18 miesięcy i szukacie dla niego godnej zaufania, kompetentnej opieki na czas Waszego pobytu w pracy? Polecamy wyjątkowy edu żłobek MegaMocni KOGA w Gdańsku. Zapewniamy bezpieczne warunki rozwoju i poznawania świata, zdrowe jedzenie oraz ciekawy program oparty o Zabawy Fundamentalne.

Edu żłobek Gdańsk

Rodzinny Dom pobytu dla Seniorów

Nie wszystkie prywatne domy opieki w Warszawie i okolicach oferują tak szeroki zakres usług, jak Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Nasi pensjonariusze mieszkają w komfortowych pokojach z łazienkami i udogodnieniami dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Przez całą dobę dyżuruje u nas personel pielęgniarski, a kilka razy w tygodniu odwiedzają nas lekarz i psycholog. W ciągu dnia przychodzą wolontariusze, którzy chętnie urozmaicają czas wolny seniorom. Oferujemy pobyt stały i dzienny.

Prywatne domy opieki warszawa i okolice