Fakultety dla maluszków - Bricks 4 Kidz

Jesteś nauczycielem i chciałbyś zachęcić uczniów do nauki? Zajmujemy się organizacją zajęć w następującym zakresie: matematyka, automatyka, technika oraz robotyka dla dzieci. Prowadzimy spotkania dla szkół podstawowych, między innymi w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu czy Krakwie. Podczas warsztatów najmłodsi mogą samodzielnie zbudować własną konstrukcję, a następnie wprawić ją w ruch. Gwarantujemy masę zabawy oraz niezwykłych przeżyć przy użyciu popularnych i lubianych kloców LEGO. Na naszej stronie internetowej znajdziesz dodatkowe informacje oraz cennik naszych usług.

Robotyka dla dzieci

Naszym największym celem jest sprawiać satysfakcję najmłodszym, a także ich rodzicom, dlatego też proponujemy najlepsze zabawki dla chłopców, które bez wątpienia spełnią Wasze wszelkie oczekiwania. Proponujemy tylko markowe klocki, figurki znanych postaci z kreskówek i filmów, gry planszowe oraz edukacyjne, a także wiele innych.

Zabawki dla chłopców

Dekoracje włosów

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż oryginalnych dekoracji włosów. Takie są nasze opaski UL&KA. Nasze produkty wykonane są z elastycznej bawełny, dzięki czemu nie uciskają główki dziecka. Dysponujemy różnymi wzorami i kolorami. Uzupełnieniem naszego asortymentu są komplety czapek i chust.

Opaski UL&KA

Akcesoria do wnętrz maluszków

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż akcesoriów do wnętrz maluszków. Wśród proponowanych przez nas produktów znajduje się namiot dla dzieci do pokoju. Tipi wykonane jest z przyjemnego w dotyku materiału, najczęściej lnianego lub bawełnianego, naciągniętego na drewniane drążki z drewna sosnowego.

Namiot dla dzieci do pokoju

Kursy językowe

W dobie globalizacji warto zadbać o umiejętność sprawnego komunikowania się z przedstawicielami różnych kultur i narodowości. Nasza zlokalizowana w Warszawie szkoła języków obcych to bezpieczne i komfortowe środowisko do nauki. Korzystamy z nowoczesnych metod dydaktycznych, z naciskiem na rozwiązania multimedialne.

Szkoła języków obcych Warszawa