Fakultety dla maluszków - Bricks 4 Kidz

Jesteś nauczycielem i chciałbyś zachęcić uczniów do nauki? Zajmujemy się organizacją zajęć w następującym zakresie: matematyka, automatyka, technika oraz robotyka dla dzieci. Prowadzimy spotkania dla szkół podstawowych, między innymi w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu czy Krakwie. Podczas warsztatów najmłodsi mogą samodzielnie zbudować własną konstrukcję, a następnie wprawić ją w ruch. Gwarantujemy masę zabawy oraz niezwykłych przeżyć przy użyciu popularnych i lubianych kloców LEGO. Na naszej stronie internetowej znajdziesz dodatkowe informacje oraz cennik naszych usług.

Robotyka dla dzieci

Technologia idzie cały czas z postępem czasu, a w związku z tym pieluszki dziecięce i akcesoria do nich. Dzisiaj prezentujemy szereg wkładów do Tommee Tippee Sangenic. Czym jest system Sangenic? Prosty, estetyczny i oszczędzający miejsce system na utrzymanie czystości oraz odpowiedniego zapachu zużytych pieluszek dziecięcych.

Sangenic

Foteliki dla dzieci

Małe dzieci, bez względu na wiek, pozostają niezwykle ciekawe świata i wszystkiego, co je otacza. Stan owej fascynacji jest ogromną radością dla rodziców, budzi jednak masę frustracji związanych z niemożnością zapanowania nad maluchem. Krzesełka do karmienia pomagają utrzymać w ryzach spożywanie posiłków. Sprawdź naszą ofertę!

Krzesełka do karmienia

Sklep z artykułami dla najmłodszych

Oferta naszego sklepu skierowana jest dla rodziców, którzy chcą mieć pewność co do jakości kupowanego asortymentu. Produkty dla mam - ubrania i ozdoby, to znakomite uzupełnienie garderoby. W sprzedaży dostępne są koszuli z bawełny do karmienia z suwakiem wszytym w strategicznym miejscu. Polecamy też urocze, kwieciste frotki do włosów.

Produkty dla mam

Otulanie dziecka

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co najlepsze dla twojego maluszka. Dostępny przytulny kocyk dla noworodka wykonany jest z bambusowego materiału, co zapewnia, że jest w pełni bezpieczny dla delikatnej skóry twojego dziecka. Oferujemy modele tego miękkiego produktu w różnych wersjach kolorystycznych

Kocyk dla noworodka

Kosmetyka i pielęgnacja niemowląt

Jeśli oczekujecie państwo na narodziny i kompletujecie akcesoria do pielęgnacji oraz artykuły higieniczne dla dzieci niezbędne w pierwszych miesiącach jego życia, zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego Mamamii. Oferowana przez nas wyprawka dla niemowlaka obejmuje produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów, wykonane z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów. Proponujemy między innymi butelki oraz smoczki, śliniaki, gryzaki drewniane i kauczukowe, czapeczki, pokrowce, pieluszki, pościele i wiele innych.

Artykuły higieniczne dla dzieci

Segregatory, teczki i środki czystości

Bez takiego wyposażenia żadna firma nie jest w stanie funkcjonować. Na utrzymanie porządku w dokumentach pozwalają segregatory, teczki, etykiety i inne artykuły papiernicze. Nasza hurtownia bez wątpienia posiada wszystko, co niezbędne do zachowania porządku na biurku (także odpowiednie środki czystości).

artykuły papiernicze hurtownia