Technologia idzie cały czas z postępem czasu, a w związku z tym pieluszki dziecięce i akcesoria do nich. Dzisiaj prezentujemy szereg wkładów do Tommee Tippee Sangenic. Czym jest system Sangenic? Prosty, estetyczny i oszczędzający miejsce system na utrzymanie czystości oraz odpowiedniego zapachu zużytych pieluszek dziecięcych.

Sangenic

Kosmetyka i pielęgnacja niemowląt

Jeśli oczekujecie państwo na narodziny i kompletujecie akcesoria do pielęgnacji oraz artykuły higieniczne dla dzieci niezbędne w pierwszych miesiącach jego życia, zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego Mamamii. Oferowana przez nas wyprawka dla niemowlaka obejmuje produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów, wykonane z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów. Proponujemy między innymi butelki oraz smoczki, śliniaki, gryzaki drewniane i kauczukowe, czapeczki, pokrowce, pieluszki, pościele i wiele innych.

Artykuły higieniczne dla dzieci

Segregatory, teczki i środki czystości

Bez takiego wyposażenia żadna firma nie jest w stanie funkcjonować. Na utrzymanie porządku w dokumentach pozwalają segregatory, teczki, etykiety i inne artykuły papiernicze. Nasza hurtownia bez wątpienia posiada wszystko, co niezbędne do zachowania porządku na biurku (także odpowiednie środki czystości).

artykuły papiernicze hurtownia

Zestaw zabawek konstrukcyjnych

W sklepie internetowym AlaMati znajdziecie Państwo najlepsze klocki Morphun, które przypadną do gustu małym amatorom zabaw logicznych i układanek. Dzięki specyficznym rozwiązaniom można stwarzać naprawdę pomysłowe zestawy, bez żadnych ograniczeń. Maluch może rozwijać swoją wyobraźnię i sprawność manualną.

Klocki Morphun

Kuleczka

Nasz sklep online Kuleczka działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych produktów dla dzieci. Nasza oferta to między innymi wyprawka dla noworodka. Sklep internetowy oferuje akcesoria, takie jak miseczki, talerzyki, rożki, pieluchy, grzechotki, łańcuszki do smoczków czy też akcesoria ułatwiające karmienie piersią.

Wyprawka dla noworodka sklep

Prawidłowe przeprowadzenie resuscytacji

Kiedy dochodzi do wypadku bardzo często świadkowie zobowiązani są do przeprowadzenia resuscytacji. Żeby wiedzieć jak prawidłowo ją wykonać przyda się nam instrukcja pierwszej pomocy. Dzięki temu, że jest ona dostępna w wersji kieszonkowej możemy mieć ją zawsze przy sobie i w razie potrzeby sprawdzić jak uratować komuś życie. W ramach naszych działań organizujemy interaktywne pokazy resuscytacji prowadzone poprzez wykwalifikowanych ratowników, którzy pokazują jak prawidłowo ułożyć ofiarę i przeprowadzić sztuczne oddychanie.

Instrukcja pierwszej pomocy