Leczenie zębów

Jeśli szukasz dobrego dentysty, Gdańsk jest miastem, w którym znajdziesz nasze centrum z najlepszymi specjalistami. Oferujemy usługi stomatologiczne oraz z zakresu implantologii. Przygotowane przez nas rozwiązania możliwe są do wykonania dzięki dostępnemu u nas nowoczesnemu sprzętowi. Znajdziecie u nas możliwość pozbywania się torbieli, włókników czy zębów zatrzymanych. Świadczone są także operacje z obszaru chirurgii szczękowo-twarzowej. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami i rezerwowania terminów.

Dentysta Gdańsk

Dermatolog w Poznaniu

Nasz gabinet dermatologiczny mieści się w Poznaniu. Wykonujemy w nim zabiegi, takie jak redukcja zmarszczek toksyną botulinową, zabiegi wykorzystujące lampy do fototerapii, laseru korekcyjnego, naczyniowego, czy NN z trybem Genesis. Przeprzowadzamy np. laserowe usuwanie zmian skórnych, czy resurfacing skóry twarzy.

Lampy do fototerapii

Wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Witaj w internetowej hurtowni Orimed. Sprzedajemy najwyższej klasy materiały stomatologiczne oraz chirurgiczne lub weterynaryjne. Polecamy przyrządy z wytrzymałej stali chirurgicznej, kwasoodpornej. W asortymencie między innymi przyrządy luksujące, dźwignie korzeniowe, szczypce, kleszcze, materiały opatrunkowe oraz jednorazowego użytku, gadżety "Dzielny Pacjent" i wiele innych. Robiąc u nas zakupy możesz być pewien, że kupujesz materiały z górnej półki. Ceny zawsze są u nas hurtowe. Zaopatrz swój gabinet.

Materiały stomatologiczne sklep

Gabinet okulistyczny

Dobór soczewek, badania wzroku i szeroki wybór okularów- to główne cechy naszego gabinetu okulistycznego z Białegostoku. W naszym gabinecie zajmujemy się pomocą zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom w różnym wieku Po przeprowadzeniu badań pomagamy wybrać takie szkła, które poprawią wzrok i nie będą powodowały pogłębiania wady.

Gabinet okulistyczny

Leczenie chorób układu moczowego

Gabinet zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób męskiego układu płciowego. Posiadamy dwie placówki położone w Gdańsku. Urolog Artur Ruciński uzyskał tytuł specjalisty w 2008 roku. Cena wizyty zawiera możliwość wykonania USG jąder, prącia oraz układu moczowego. Przyjmujemy pacjentów z zaburzeniami erekcji, schorzeniami prostaty oraz nowotworami układu moczowo-płciowego.

Urolog Gdańsk

masaż Kraków

Gabinet RehBól zaprasza na profesjonalny masaż. Kraków, tutaj nas Państwo znajdą. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym zabiegom poczują się Państwo rozluźnieni i odprężeni, a przede wszystkim poczują Państwo świeżość i młodość. Przeprowadzamy masaże różnego rodzaju - sportoweg, limfatyczne - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

masaż Kraków

Akcesoria dentystyczne

Działamy w branży stomatologicznej, dostarczając gabinetom produkty niezbędne w codziennej praktyce. Sprzedajemy zastrzyki przeznaczone do takich zabiegów jak wybielanie zębów. Preparat oparty jest na nadtlenku wodoru o różnych stężeniach. Powinien być przetrzymywany w lodówce, choć zasadniczo jest odporny na wysokie temperatury.

wybielanie zębów

Salon optyczny - okulary

Pogorszył się Tobie wzrok? Nasz sklep z okularami korekcyjnymi, a także przeciwsłonecznymi, ma dla Ciebie kilka propozycji. Oferujemy szeroki wybór oprawek damskich, męskich oraz dziecięcych. Naszym atutem jest to, że sami wytwarzamy - na miejscu - szkła, zatem klient ma je"od ręki". Prowadzimy również badania wzroku.

sklep z okularami

piaskowanie

Nasz stomatolog to specjalista od leczenia zachowawczego dla dorosłych i dzieci, leczenia chirurgicznego, przyzębia i kanałowego. Warto odwiedzić go również w celu profilaktyki i zapobiegania ubytkom. Zaproponuje wówczas lakowanie, piaskowanie, fluoryzację, lakierowanie bądź użycie szyn. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych prywatnych gabinetów lekarskich.

piaskowanie

Stomatologia, ortodoncja i protetyka

Przyjmujemy pacjentów zarówno w wieku dziecięcym, jak i dorosłym. Każdy pracujący w naszym ośrodku w Bydgoszczy dentysta dokonuje szczegółowej diagnostyki stanu jamy ustnej pacjenta i proponuje mu możliwe rozwiązania. Świadczymy usługi lecznicze z zakresu profilaktyki, a także ortodontyczne, protetyczne oraz chirurgiczne.

Dentysta Bydgoszcz

Detoks

Jesteśmy ośrodkiem, który oferuje detoksy narkotykowe oraz alkoholowe. Terapia uzależnień we Wrocławiu dotyczy między innymi wychodzenia z bulimii, hazardu, lekomanii czy zakupoholizmu. W naszym ośrodku można skorzystać zarówno z leczenia powyższych zaburzeń i chorób, jak i z tak zwanych detoksów. Wszystko odbywa się pod okiem specjalistów.

terapia uzależnień Wrocław

Przenośne urządzenie z tlenem

W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są różne sprzęty, poprawiające komfort życia chorych. Prowadzimy wynajem na terenie Warszawy z takimi urządzeniami jak koncentrator tlenu. Sprzęt jest przeznaczony dla osób cierpiących na niewydolność oddechową lub choroby płuc i dostarcza im powietrze o wysokim stężeniu.

Koncentrator tlenu wynajem Warszawa

Odkryj moc natury w sklepie zielarskim

Zapraszamy do kupowania produktów nie zawierających sztucznych ulepszaczy smaku, barwników i surowców podbijających zapach. Wszystkie olejki, balsamy, kremy, szampony i pasty sprzedawane przez nasz sklep zielarski mają atest bezpieczeństwa. Są jak najbardziej ekologiczne i pochodzą od cenionych producentów. Serdecznie zapraszamy również na naszą stronę internetową.

Sklep zielarski

Gabinet Ortodontyczny, dr n. med. Beata Kaiser - Ziorkiewicz

Gabinet ortodontyczny w Gdyni poleca aparaty na zęby, które w komfortowy sposób poprawią wygląd Twojego uśmiechu. Zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie, w której lekarz specjalista profesjonalnie oceni stan Twojego uzębienia oraz dobierze najlepszą metodę leczenia. Dołącz do grona naszych zadowolonych i uśmiechniętych pacjentów.

Aparaty ortodontyczne