Attente: ośrodek dla alkoholików

Witaj w ośrodku Attente. Oferujemy leczenie alkoholizmu, narkomanii, lekomanii i innych uzależnień, również tych behawioralnych, takich jak seksoholizm czy nałogowy hazard. Źródło uzależnienia tkwi w naszej głowie. Tylko intensywna praca nad sobą przyniesie korzyści. Chcesz zerwać z nałogiem raz na zawsze? Zadzwoń.

Leczenie alkoholizmu

Boramed - centrum terapii manualnej

Jednym z kluczowych zabiegów wspomagających powrót do zdrowia i pełnej sprawności jest masaż kręgosłupa. W warszawskim Centrum Boramed wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów. Terapia manualna dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta - zarówno seniora, jak i dziecka. Realizujemy także rehabilitację niemowląt.

Masaż kręgosłupa Warszawa

Pomoc dentystyczna

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i rzetelny dentysta zapraszamy do skorzystania z pomocy, jaka udzielana jest w naszym poznańskim gabinecie. Znajdziecie u nas doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko zadbają o zdrowie, ale także estetyczny wygląd Waszych uśmiechów, jakimi będziecie mogli olśniewać na co dzień. Przygotowane przez nas zostały zabiegi, pozwalające na wybielanie Waszych zębów. Nowoczesny sprzęt umożliwia podejmowanie bezbolesnego i wysoce skutecznego leczenia.

stomatolog dziecięcy poznań

Dieta dla zdrowia

Jeśli poszukujesz skutecznego sposobu na odchudzanie, zainteresuj się zasadami mającymi swoje zastosowanie w diecie Cambridge. Jest to ideologia, oparta na zasadzie komponowania posiłków wyłącznie na bazie produktów białkowych, bez uwzględnienia węglowodanów ani tłuszczy. Zachęcamy do konsultacji ze specjalistą.

Skuteczne odchudzanie

Urządzenie do usuwania pyłów

Prezentujemy Państwu proekologiczny, nowoczesny system odpylania do likwidacji łatwopalnych pyłów, odpadów metalowych oraz oparów spawalniczych. Urządzenie posiada transformator dwadzieścia cztery wolty. Filtr czyści się automatycznie i bezobsługowo, poza tym samoczynnie włącza się i wyłącza. Jest wysoce energooszczędny, dzięki czemu przyczynia się do optymalizacji procesów. Pojemnik na pyły ma pojemność siedemdziesięciu litrów. Urządzenie może służyć jako główna jednostka odciągowa w miejscu pracy oraz w maszynowniach.

Systemy odpylania

Opieka dentystyczna w gabinecie Dental House

Pełną opiekę dentystyczną świadczy gabinet Dental House w Gdańsku. Stomatolog zajmuje się profilaktyką i leczeniem próchnicy, endodoncją, protetyką, chirurgią. W kręgu usług również protetyka i implantologia. Współczesne metody przywracają w pełni funkcjonalność narządu żucia i atrakcyjność uśmiechu.

Stomatolog Gdańsk

W Szklarskiej Porębie, w otoczeniu pięknych krajobrazów, znajduje się prywatny dom opieki "Słoneczna Polana" , który oferuje profesjonalne warunki dla osób starszych. Doświadczony i życzliwy personel oraz komfortowo wyposażony obiekt zapewniają wszystkie konieczne aspekty do miłego spędzania czasu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Prywatny dom opieki

Opatrunki i akcesoria

EMS Medyk to nowoczesny sklep medyczny, w którym znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzeba do ratowania zdrowia oraz życia ludzkiego. Polecamy gotowe torby ratownicze z pełnym wyposażeniem, opatrunki hydrożelowe, bandaże, narzędzia do rozcinania odzieży, zestawy do zastrzyków, materiały jednorazowego użytku, kołnierze ortopedyczne, cewniki, ciśnieniomierze, stetoskopy. Jest tutaj wszystko co ratownik i lekarz powinni mieć pod ręką oraz co może przydać się na każdym oddziale ratunkowym i nie tylko.

Sklep medyczny

Niezdrowe efekty złej diety.

Ciąża i poród, nadużywanie alkoholu, nadwaga i otyłość - są to czynniki sprzyjające rozwojowi żylaków odbytu. Ich leczenie powinno odbywać się zgodnie z metodą zaleconą przez profesjonalistę. Jeśli wyczują Państwo zgrubienie, macie wrażenie niemożności wypróżnienia do końca - zalecamy wizytę w naszej klinice.

żylaki

Najlepszy na rynku sklep medyczny to eMedical. Znajdziesz tutaj szeroką gamę artykułów do wyposażenia gabinetów lekarskich, kosmetycznych, a także fryzjerskich. Gwarantujemy, że wszystkie produkty, dostępne w naszym asortymencie odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Zachęcamy do współpracy!

Sklep medyczny

Metoda walki z rakiem - ECZ Innowacje

Nasza klinika zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem nowotworów stercza, jajników, sutka, piersi oraz jelita grubego. Wykrycie raka prostaty na wczesnym etapie rozwoju daje choremu duże szanse na pełne wyzdrowienie. Metoda leczenia HIFU, dostępna w ofercie ECZ Innowacje, jest mało inwazyjną alternatywą dla chemioterapii oraz radioterapii. Zabieg ten przeprowadza się u pacjentów, u których nie występują przerzuty. Jej działanie oparte jest na emisji ultradźwięków przez głowicę dorektalną aparatu firmy Sonablate.

badania genetyczne rak piersi

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty konduktowej, gdzie znajdziecie Państwo rozwiązania takie jak na przykład specjalistyczna odzież medyczna. W ofercie posiadamy odzież zarówno dla lekarzy i lekarek. Bluzy, fartuchy, spodnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym.

Odzież medyczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na możliwość pracy zarobkowej. Proponowane przez nas zajęcie to opieka nad starszymi i chorymi osobami w Niemczech. Wykonywanie tego typu czynności za granicą pomoże Tobie poznać inne osoby, rozwinąć umiejętności językowe oraz zarobić pieniądze w walucie euro. To niezwykle korzystna oferta. Szczegóły na stronie pflegemitherzen24.pl.

opieka niemcy