Leczenie zębów

Jeśli szukasz dobrego dentysty, Gdańsk jest miastem, w którym znajdziesz nasze centrum z najlepszymi specjalistami. Oferujemy usługi stomatologiczne oraz z zakresu implantologii. Przygotowane przez nas rozwiązania możliwe są do wykonania dzięki dostępnemu u nas nowoczesnemu sprzętowi. Znajdziecie u nas możliwość pozbywania się torbieli, włókników czy zębów zatrzymanych. Świadczone są także operacje z obszaru chirurgii szczękowo-twarzowej. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami i rezerwowania terminów.

Dentysta Gdańsk

Dermatolog w Poznaniu

Nasz gabinet dermatologiczny mieści się w Poznaniu. Wykonujemy w nim zabiegi, takie jak redukcja zmarszczek toksyną botulinową, zabiegi wykorzystujące lampy do fototerapii, laseru korekcyjnego, naczyniowego, czy NN z trybem Genesis. Przeprzowadzamy np. laserowe usuwanie zmian skórnych, czy resurfacing skóry twarzy.

Lampy do fototerapii

Wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Witaj w internetowej hurtowni Orimed. Sprzedajemy najwyższej klasy materiały stomatologiczne oraz chirurgiczne lub weterynaryjne. Polecamy przyrządy z wytrzymałej stali chirurgicznej, kwasoodpornej. W asortymencie między innymi przyrządy luksujące, dźwignie korzeniowe, szczypce, kleszcze, materiały opatrunkowe oraz jednorazowego użytku, gadżety "Dzielny Pacjent" i wiele innych. Robiąc u nas zakupy możesz być pewien, że kupujesz materiały z górnej półki. Ceny zawsze są u nas hurtowe. Zaopatrz swój gabinet.

Materiały stomatologiczne sklep

Zabiegi estetyczne jamy ustnej

Jeśli ciągle szukasz sprawdzonego dentysty w Warszawie, zapoznaj się z zakresem usług Prywatnej Przychodni Stomatologicznej Jesionowa Dental Clinic. Zachęcamy do podejmowania leczenia zachowawczego, chirurgii, protetyki, endodoncji, ortodoncji oraz implantologii. Nie obce są nam zabiegi estetyczne. Jeśli masz kompleksy z powodu wyglądu swoich zębów, koniecznie przyjdź do nas na wybielanie. Już po pierwszym zabiegu możesz cieszyć się pięknym, rozjaśnionym uśmiechem. Licówki z kolei pozwolą ci nie tylko upiększyć zęby, ale też zlikwidować diastemy.

Licówki Warszawa

Gabinet okulistyczny

Dobór soczewek, badania wzroku i szeroki wybór okularów- to główne cechy naszego gabinetu okulistycznego z Białegostoku. W naszym gabinecie zajmujemy się pomocą zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom w różnym wieku Po przeprowadzeniu badań pomagamy wybrać takie szkła, które poprawią wzrok i nie będą powodowały pogłębiania wady.

Gabinet okulistyczny

Leczenie chorób układu moczowego

Gabinet zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób męskiego układu płciowego. Posiadamy dwie placówki położone w Gdańsku. Urolog Artur Ruciński uzyskał tytuł specjalisty w 2008 roku. Cena wizyty zawiera możliwość wykonania USG jąder, prącia oraz układu moczowego. Przyjmujemy pacjentów z zaburzeniami erekcji, schorzeniami prostaty oraz nowotworami układu moczowo-płciowego.

Urolog Gdańsk

masaż Kraków

Gabinet RehBól zaprasza na profesjonalny masaż. Kraków, tutaj nas Państwo znajdą. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym zabiegom poczują się Państwo rozluźnieni i odprężeni, a przede wszystkim poczują Państwo świeżość i młodość. Przeprowadzamy masaże różnego rodzaju - sportoweg, limfatyczne - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

masaż Kraków

Akcesoria dentystyczne

Działamy w branży stomatologicznej, dostarczając gabinetom produkty niezbędne w codziennej praktyce. Sprzedajemy zastrzyki przeznaczone do takich zabiegów jak wybielanie zębów. Preparat oparty jest na nadtlenku wodoru o różnych stężeniach. Powinien być przetrzymywany w lodówce, choć zasadniczo jest odporny na wysokie temperatury.

wybielanie zębów

Odzież dla służby zdrowia

Komfort oraz wygoda w trakcie noszenia odzieży służbowej w szpitalu, placówce zdrowia i innym tego typu miejscu? Takie warunki zapewni nasza bluza medyczna damska stworzona ze starannie dobranego materiału, który w żaden sposób nie krępuje ruchów. Co więcej, bardzo łatwo się ją czyści, więc można z niej korzystać nawet przez długi czas.

Bluza medyczna damska

Salon optyczny - okulary

Pogorszył się Tobie wzrok? Nasz sklep z okularami korekcyjnymi, a także przeciwsłonecznymi, ma dla Ciebie kilka propozycji. Oferujemy szeroki wybór oprawek damskich, męskich oraz dziecięcych. Naszym atutem jest to, że sami wytwarzamy - na miejscu - szkła, zatem klient ma je"od ręki". Prowadzimy również badania wzroku.

sklep z okularami

piaskowanie

Nasz stomatolog to specjalista od leczenia zachowawczego dla dorosłych i dzieci, leczenia chirurgicznego, przyzębia i kanałowego. Warto odwiedzić go również w celu profilaktyki i zapobiegania ubytkom. Zaproponuje wówczas lakowanie, piaskowanie, fluoryzację, lakierowanie bądź użycie szyn. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych prywatnych gabinetów lekarskich.

piaskowanie

Stomatologia, ortodoncja i protetyka

Przyjmujemy pacjentów zarówno w wieku dziecięcym, jak i dorosłym. Każdy pracujący w naszym ośrodku w Bydgoszczy dentysta dokonuje szczegółowej diagnostyki stanu jamy ustnej pacjenta i proponuje mu możliwe rozwiązania. Świadczymy usługi lecznicze z zakresu profilaktyki, a także ortodontyczne, protetyczne oraz chirurgiczne.

Dentysta Bydgoszcz

Fizjoterapia

Gabinet fizjoterapii oferuje metody, które mają za zadanie pomóc pacjentom w szybszym powrocie do sprawności oraz zredukować lub zniwelować ból. W zakres usług wchodzi leczenie schorzeń takich jak np. przewlekły ból kręgosłupa, migrena, dyskopatie oraz rwa kulszowa. Podczas kuracji stosowana jest między innymi kinezyterapia oraz masaż kręgosłupa.

Gabinet fizjoterapii Wrocław

Detoks

Jesteśmy ośrodkiem, który oferuje detoksy narkotykowe oraz alkoholowe. Terapia uzależnień we Wrocławiu dotyczy między innymi wychodzenia z bulimii, hazardu, lekomanii czy zakupoholizmu. W naszym ośrodku można skorzystać zarówno z leczenia powyższych zaburzeń i chorób, jak i z tak zwanych detoksów. Wszystko odbywa się pod okiem specjalistów.

terapia uzależnień Wrocław

Przenośne urządzenie z tlenem

W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są różne sprzęty, poprawiające komfort życia chorych. Prowadzimy wynajem na terenie Warszawy z takimi urządzeniami jak koncentrator tlenu. Sprzęt jest przeznaczony dla osób cierpiących na niewydolność oddechową lub choroby płuc i dostarcza im powietrze o wysokim stężeniu.

Koncentrator tlenu wynajem Warszawa